Ako lacno cestovať radí Slovákom eBook od profesionálnych cestovateľov

103,217FansLike
186,749FollowersFollow
108,106FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Asi najčastejšia otázka, ktorú dostávam znie „ako lacno cestovať?“. Preto sme sa s kolegyňou, travel blogerkou Crazy Sexy Fun Traveler rozhodli spojiť sily a napísať eBook o lacnom cestovaní, ktorý nesie názov „Ja cestujem za tretinu“. Tento eBook mal svoju premiéru v Bratislave v novembri 2016 v podobe veľkého workshopu, ktorého sa zúčastnilo vyše 100 ľudí. Všetci eBook dostali zadarmo v cene vstupného. Ku dnešnému dňu sa predalo už vyše 200 kusov a dostali sme samé pozitívne ohlasy. V čom je tento eBook tak výnimočný? Povie ti, ako lacno cestovať.

eBook „Ja cestujem za tretinu“ vie ako lacno cestovať

ako lacno cestovať
Autori eBooku „Ja cestujem na tretinu“ spolupracovali aj na Filipínach

Na vyše 50 stranách spomíname cestovateľské rady a eBook detailne vysvetľuje, ako šikovne ušetriť na kúpe letenky a odhaľuje aj tajomstvo fuel dumpingu. Výrazy ako hidden ticketing, error fare či throwaway ticketing sú každému čitateľovi po prečítaní eBooku známe. Detailný návod na fuel dumping je v knihe zaradený tiež, no je v nej taktiež vysvetlené, aké riziká prináša. Ako lacno cestovať? Ak nevieš čo je error fare alebo ako kúpiť error fare letenku, všetky odpovede nájdeš v elektronickej knihe „Ja cestujem za tretinu“. Ebook taktiež zahŕňa odpovede na otázky, ktoré zazneli počas workshopu v Bratislave, kde sa záujemci dozvedeli, ako lacno cestovať.

Objednať eBOOK

Zalistuj si v knihe: (môže trvať, kým sa načíta)

[pdf-embedder url=“https://bezmapy.com/wp-content/uploads/2016/12/nahlad.pdf“ title=“Ja cestujem za tretinu“]

Hodnotenia eBooku:

Ivan Cehlarik:  Ahojte decká. Dostal som email od Alex s dlho očakávaným e-bookom „Ja cestujem za tretinu“, no aj keď som mal náročný deň a som unavený, e-book som už „prehltol“.  Alex a Milan Bez Mapy, dík za zaujímavé informácie, ktoré ste zhrnuli do e-booku pre tých, ktorí sa nemohli zúčastniť vášho workshopu. E-book je skvelý a verím, že i workshop ako písal Matej Paulovič bol nabitý užitočnými info a pozitívnou energiou. Dúfam, že zopakujete

Martina Gagová:  Ďakujem za e-book. Ešte som ho síce neprečítala celý, len som ho prebehla, ale hneď vám musím napísať. Knihu som si kúpila viac zo zvedavosti ako pre potrebu informácií. V minulosti som už kúpila viac e-bookov od blogerov, lebo sa mi páčili ich myšlienky a spôsob života. Veľa krát som sa sklamala, knihy boli na rýchlo zbúchané a zlé. Ale váš je famózny. Vážne, úprimne. Dali ste von svoje skúsenosti, svoje travel skills, na nič ste sa nehrali. To čo vy ste skúšali, budovali ste ukázali a dali von v perfektnej knihe plnej praktických info od začiatku až po koniec. Dobrá práca! Stojíte si za tým ako sa prezentujete verejne a máte odomňa milión lajkov 🙂 Ďakujem a e-book budem určite odporúčať ďalej  🙂

Milan „Bez Mapy“ Bardún, svet k tebe domov už od roku 2013

PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Poďakuj sa mi kávou 🙂
Uložiť

Uložiť

Uložiť

8 COMMENTS

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.