Cestovanie s Crazy Sexy Fun Traveler vôbec nie je zábavné a ani sexy

103,217FansLike
187,229FollowersFollow
108,106FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Cestovanie s Crazy Sexy Fun Traveler: Ako jeden z mála obyvateľov tejto planéty som mal možnosť stráviť jedinečný týždeň v spoločnosti jednej zo sto najlepších blogeriek sveta, d-uan-en-onli Crazy Sexy Fun Traveler alias Alex Kováčovej zo šaľenej Sniny. Alex vypisuje milión mužov o tom, ako vy s ňou chceli cestovať, volajú ju za nimi do Indie a chcú jej to zaplatiť. Chcú jej taktiež pomôcť aj s robením fotiek pre jej sériu s heštegom #sexysaturday alebo #sexysobota. Ja som to zažil všetko a musím povedať, že zrovna zábava to nebola. Prečo? Vysvetlím.

Cestovanie s Crazy Sexy Fun Traveler na Filipínach

travel blogeri
Dami a páni, takto vyzerajú vybielené zuby v programe na počítači. Tá kvapka je ale skutočná.

Časť svojho pobytu na Filipínach som strávil aj s Alex, jednou zo 100 najlepších blogerov sveta. Čo sme tam spolu robili? Nuž, bola to viac menej náhoda. Alex sa zúčastnila blogerskej konferencie TBEX, ktorá bola v Manile. Na túto konferenciu som chcel ísť aj ja, no letenku na Filipíny som mal kúpenú ešte skorej, než bol zverejnený dátum. Čo čert nechcel, konferencia sa odohrávala práve v čase, keď som sedel v lietadle do Manily. Hovno. Možno na budúce. Cestovanie s Crazy Sexy Fun Traveler bola viac menej náhodička.

Ale naspäť k veci. Alex tu bola na konferencii a ja som sa tu rozhodol začať svoju zimnú cestu po južnej pologuli. Slovo dalo slovo a rezervovali sme si spolu hotel na ostrove Malapascua, kde sme boli veľmi produktívni. Za tento týždeň, čo sme boli spolu sme vyrobili 15 videí na podporu predaja nášho spoločného e-booku „Ja cestujem za tretinu“, ktorý sme napísali pred pár mesiacmi. Videá postupne uverejňujeme na našich fejzbúkoch.

Prečo nebolo cestovanie s Crazy Sexy Fun Traveler ani zábavné a ani sexy?

Tak v prvom rade, Alex je riadna makačka. Ma-kač-ka. Čo si stanoví to spraví a vôbec to neodkladá. Čo z toho vyplývalo pre mňa? Keď sa povedalo, že vstávame o pol šiestej ráno, aby sme stihli spraviť videá pred tým, než začne páliť slnko, tak sme vstali a išli točiť. Bez debaty. Keď sa povedalo, že vstávame o pol siedmej ráno, aby sme sa z výletu do džungle vrátili v normálnom čase, vstali sme a išli. Veľa krát som za Alex chodil len ako taký zombík, nakoľko aj keď som najproduktívnejší doobeda, znamená to od ôsmej do jednej. Nie od šiestej omg. Alex je v tomto úplne super. Hneď ako sa zobudí je naladená a pripravená zdolávať ťažké životné nástrahy, ktoré na ňu číhajú na každom rohu. Cestovanie s Crazy Sexy Fun Traveler je ako švajčiarske hodinky.

cestovanie s Crazy Sexy Fun Traveler
S Crazy Sexy Fun Traveler na pláži na ostrove Malapascua

Prečo nebolo cestovanie sexy? Ale prosím ťa. Čo môže byť sexi na tom, keď sa celý deň potíš pod tropickým slnkom. Aj fotenie fotografií pre jej sexi sobotu bolo v štýle „rýchlo, pečie na mňa slnko“, haha.

Dôvody, prečo je Alex Kováčová úspešná blogerka

  • riadi sa mojim heslom „čo si nevypýtaš, to nemáš“
  • má vizitky (aj ja si už musím dať vyrobiť, ó bože)
  • nič neodkladá
  • stretáva sa so zahraničnými blogermi
  • účastní sa blogerských konferencií, kde čerpá marketingové nápady
  • z ničoho si nerobí ťažkú hlavu, ak nejde internet, jednoducho si dá kokos a relaxuje
  • spolupracuje s ostatnými blogermi, čo robí minimum slovenských blogerov. Každý z nich sa snaží hrabkať na svojom piesočku (či už hekujú alebo rozbaľujú) Cmuk.
romantická dovolenka
Natáčanie videí je v plnom prúde, nech sa ten e-book predáva ako teplé rožky

Ak si sa dočítal až sem, asi nemáš momentálne nič lepšie na práci. Preto sa ti s Alex chceme poďakovať za tvoju trpezlivosť s týmto blogom a mojimi výlevmi. Ako odškodné ti dávam zľavu 15% na náš spoločný e-book „Ja cestujem za tretinu“. Stačí, ak zadáš tento zľavový kód do políčka pri objednávke: mam-toho-dost (presne tak, ako to vidíš, aj s tými pomlčkami, kopi pejst).

Milan Bardún, svet k tebe domov už od roku 2013

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.