Cestovateľské prednášky v Bratislave budem organizovať pravidelne

107,392FansLike
190,436FollowersFollow
108,606FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Cestovateľské prednášky v Bratislave organizujem od už od roku 2015. Milujem na nich práve to, že stretávam ľudí, ktorí čítajú moje články a tých, ktorých inšpirujem k cestovaniu. Keď sa celá moja práca na internete zmení na reálne tváre, ten pocit je na nezaplatenie. Aj keď som bol spočiatku trochu skeptický a cestovateľské prednášky nepovažoval za dôležité, uvedomil som si, že opak je pravdou. Prečo? Keď spojím cestovateľskú prednášku s užitočnými informáciami, ľudia odídu veľmi spokojní a motivovaní.

Cestovateľské prednášky v Bratislave

Keď som organizoval prednášku o mojom mesiaci na Havaji a dobrovoľníckej práci v džungli, bol som prekvapený zo samých pozitívnych ohlasov. Vtedy som si uvedomil, že cestovateľskú prednášku je dôležité spojiť aj s užitočnými informáciami, než len s fotkami z dovolenky.

Minulý rok sme spolu s Crazy Sexy Fun Traveler organizovali v bare Metropol v Bratislave prenášku na tému „Ja cestujem za tretinu“, kde sme vysvetlili, ako fungujeme ako travel blogeri a ako dokážeme naozaj cestovať za tretinu. Tým, že bol o ňu veľký záujem a prišlo vyše 110 ľudí, z prednášky vznikol praktický eBook s rovnomenným názvom „Ja cestujem za tretinu„, z ktorého sa predalo vyše 200 kusov. Organizovali sme tu aj malé workshopy, kde bola účasť medzi 10-20 ľudí.

cestovateľské prednášky v bratislave
S Crazy Sexy Fun Traveler pred vypredanou prednáškou v Metropole

Kde organizujem cestovateľské prednášky? Veľmi často práve v bare Metropol na rohu Mickiewiczovej a Špitálskej. Moja skúsenosť s týmto barom, čo sa týka eventov a cestovateľských prednášok je veľmi dobrá. Vždy mi vyšli v ústrety a Števo dokonca vstával v sobotu skoro ráno po predchádzajúcej akcii, aby mi pripravil priestory. Čo ma potešilo ešte viac bolo to, že som po dlhej prednáške nemusel upratovať 😀

Priestor je pre mňa veľmi dôležitý, nakoľko prednášky sa nedajú organizovať úplne všade. V Metropole mi vyhovuje aj to, že majú veľké premietacie plátno s projektorom a zmestí sa sem kopec ľudí. Ako som spomínal, na prednášku „Ja cestujem za tretinu“ prišlo vyše 110 ľudí. Prikladám teda kontakt na majiteľa: Štefan Pokľuda, 0905 153 047 alebo 0902 172 631 alebo im napíš na Facebooku. Okrem prednášok robia aj firemné evetny, či narodeninové oslavy.

„Napriek tomu, že Metropol je bar, dajú sa tam skvele organizovať rôzne podujatia aj počas dňa, ako prednášky či workshopy. Oceňujem veľký priestor, projektor na prednášanie aj milú a vtipnú obsluhu.“ Crazy Sexy Fun Traveler

metropol bar bratislava
Bar Metropol, kde často organizujem cestovateľské prednášky
metropol bar bratislava
Zmestí sa sem zhruba 130 ľudí.

Cestovateľské prednášky v Bratislave chcem organizovať stále častejšie. Predsa len, hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť (resp.čítať).

Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013 PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Poďakuj sa mi kávou 🙂
Uložiť

Uložiť

Uložiť

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.