Čo vidieť v Bangkoku ? Pozrieť si ping pong show a dať si švába
4 (100%) 1 vote

Čo vidieť v Bangkoku? Urobte zo svojej návštevy Bangkoku nezabudnuteľný zážitok a prežite všetko, čo vám táto metropola ponúka. Pulzujúce a hlavné mesto Thajska ponúka množstvo foriem zábavy, ale aj kultúry. Pred cestou si prečítajte dôležité informácie o Bangkoku a pripravte sa na všetko – Bangkok vás dostane.

TIP: Čekni akciové letenky, možno je práve medzi nimi aj Thajsko.

Čo vidieť v Bangkoku

1. ODVEZTE SA LOĎKOU PO MALOM KANÁLI

Bangkok je obrovské mesto a dostať sa kamkoľvek znamená trčať v zápche dlhé hodiny. Aj keď taxíky niesu drahé a zoženiete ich prakticky kdekoľvek a kedykoľvek, oveľa dobrodružnejšie je použiť loďku a vidieť, ako žijú miestni. Je viac druhov lodí, ktorými sa môžete odviezť, no z osobnej skúsenosti môžem povedať, že čím menšie, tým väčšia zábava. Tie najmenšie sú najmä pre miestnych, kde ich používajú na dopravu po práci a meste. Kým sa budete v loďke tlačiť s miestnymi a strážiť si tvár aby vám do nej nešpliechala voda uvidíte nie veľmi čistú stránku mesta. Pozrite si Google mapy Bangkoku a priblížte ich až kým neuvidíte sieť riek, po ktorých sa môžete veselo voziť – zastávky sú tiež vyznačené na mapách. Loďky, resp.člny premávajú od 6.30 ráno do 7 večera (závidí od linky) a jednosmerná cesta stojí okolo 10 – 20 bathov (0,50 EUR).

čo vidieť v bangkoku

2.NAVŠTÍVTE LEŽIACEHO BUDDHU

V Bangkoku sú desiatky chrámov a ja som navštívil skoro všetky. V pamäti mi však ostal jeden, ktorý bol veľmi zaujímavý. Chrám ležiaceho Buddhu – What Pho je veľmi obľúbeným na návštevu a môžete tu okrem iného vidieť najmä 46 metrov dlhého, pozláteného Buddhu. Na otázku čo robiť v Bangkoku vám odpovie sám Buddha :)

čo vidieť v bangkoku

3. ZAMESTNAJTE SA U FBI

Ak hľadáte perfektné miesto, kde sa zabavíte po celú noc, rozhodne navštívte Khao San Road. Toto je najviac párty miesto v celom Bangkoku a môžete tu robiť čo len chcete. Môžete tu ochutnať škorpióna, švábov a mnoho iného. Dajte si tu miestne pivo Chang, navštívte bary alebo si dajte masáž. Môžete si tu kúpiť aj veľmi dôveryhodne a kvalitne spracované falošné ISIC karty alebo zamestnanecké karty FBI.

čo vidieť v bangkoku

čo vidieť v bangkoku

čo vidieť v bangkoku

4. POZRITE SI PINGPONG SHOW V KLUBE SUPER MAČIČKA (Super Pussy)

Nie som si istý, či je tento blog správnym miesto na pingpong show články, ale prečo nie. Čo vlastne pingpong show je? Je to jednoduché a môžete to skúsiť hoci aj doma (na vlastné riziko). Mladé aziatky vezmú niekoľko pingpongových loptičiek, ktoré dajú do vnútra svojej vagíny. Nadržaní muži platia aby videli tieto loptičky vychádzať von. Pingpong šou sú veľmi populárne po celom Thajsku a môžete ich vidieť takmer v každom nočnom podniku. Najznámejším miestom kde môžte vidieť pingpong šou je Super Pussy klub práve v Bangkoku.

Čo vidieť v Bangkoku

čo vidieť v bangkoku

5. POZORUJTE JAŠTERY V LUMPINI PARKU

Ak ste unavení od žúrovania a pingpongových loptičiek, navštívte pokojný Lumpini park, kde môžete stráviť milé odpoludnie. Lumpini park je úžasné miesto, kam ujsť z rušného Bangkoku. Nájdete tu množstvo kvetín, ktoré máte doma v kvetináčoch, banánovníky, jazerá či množstvo zvierat. Jedným z najzaujímavejších zvierat vo veľkom parku sú obrovské jašterice, ktoré tu relaxujú v kríkoch. Lumpini park je veľký, vlhký a vysoko navštevovaný návštevníkmi akéhokoľvek veku. Môžte sa tu prechádzať, spraviť si piknik či zacvičiť. Nachádza sa tu niekoľko vonkajších posilňovní, kde môžte začať pracovať na svojom novom, sexi tele. Po cvičení sa môžete za malý poplatok osprchovať a pokračovať v prechádzke. Lumpini park je porovnateľný s svetoznámym Central Parkom v New Yorku no nieje až tak veľmi rušný. Vyhraďte si dve hodinky cez obed a spravte si piknik v centre Bangkoku, no dávajte pozor aby vám jedlo neukradli veľké jaštery :)

čo vidieť v bangkoku

čo vidieť v bangkoku

čo vidieť v bangkoku

6. NAVŠTÍVTE CHRÁMY V AYUTTHAYA

Ak chcete vidieť čo sa nachádza za Bangkokom, odvezte sa kúsok za mesto do malého mestečka Ayutthaya, kde počas celodenného výletu uvidíte nádherné chrámy či Buddhovu hlavu zakliesnenú v koreňoch stromov. Spiatočný lístok z hlavnej stanice v Bangkoku stojí cca 1 dolár a cesta trvá takmer dve hodiny.

čo vidieť v bangkoku

čo vidieť v bangkoku

Bangkok je veľmi špeciálne a jedinečné miesto. Nedá sa porovnávať so žiadnym iným na svete. Len tu nájdete 20 ročných ľudí cestujúcich za zábavou, ľudí s ruksakmi, ktorí sem prišli kvôli nižším životným nákladom či 60 ročných mužov, ktorí cestujú za sexom. Stretnete tu veriacich dávajúcich dary Buddhovi, no aj mužov v oblekoch, ktorí tu pracujú a žijú v horúčavách. Každý si tu nájde to svoje a to robí Bangkok miestom pre každého. Čo vidieť v Bangkoku? Všetko.

Milan Bardun

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.