Dovolenka v trópoch za menej ako 500 EUR!
Ohodnoť článok

Letecká spoločnosť Turkish airlines uviedla veľmi zaujímavé tarify na letenky od Decembra do Marca do tropických destinácií. Destinácie ako Adis Abeba, Nairobi či Shangai za 500 EUR.

PEKING A INÉ TROPICKÉ DESTINÁCIE LEN ZA 499 EUR! 

So spiatočnou letenkou môžete s Turkish airlines letieť už v Novembri do Pekingu s prestupom v Istanbule. Stačí si otvoriť ich web stránku www.turkishairlines.com a vyklikať si dátumy. Tie, pri ktorých je hviezdička a nápis „round trip 500“ platí cena 500 eur za spiatočnú letenku.

AKCIOVÉ LETENKY AKTUÁLNE V PONUKE:

Tarify sú platné akciovo, preto treba rezervovať čo najskôr. Tu je zoznam miest a cien, kam sa dostanete túto zimu za menej, než obyčajne.

Viedeň – San Francisco – Viedeň 550 EUR

Viedeň – Shangai – Viedeň 500 EUR

Viedeň – Nairobi – Viedeň 500 EUR

Viedeň – Mombasa – Viedeň 500 EUR

Viedeň – Adis Abeba – Viedeň 450 EUR

Viedeň – Istanbul – Viedeň 140 EUR

Stačí kliknúť na stránky www.turkishairlines.sk a vybrať si letenku. Nezabudnite si pozrieť dátumy s hviezdičkami, ktoré označujú najlacnejšiu tarifu. Aby vám v budúcnosti neušli najnovšie akcie, dajte nám like na Facebooku.

Milan Bardun 2014 pretože cesta je cieľ

„Klíma v kancli nebola pre mňa. V roku 2016 som dal výpoveď a začal podnikať. Cestovateľský blog Bez Mapy sa stal mojim zamestnaním na plný úväzok. Lacné cestovanie ma neberie. Moja parketa je destinačný marketing. Píšem o zážitkoch a dobrodružstve. – Milan Bardún (26)

Čo si myslíš ty?