Dovolenka v trópoch za menej ako 500 EUR!

Dovolenka v trópoch za menej ako 500 EUR!
Ohodnoť článok

Letecká spoločnosť Turkish airlines uviedla veľmi zaujímavé tarify na letenky od Decembra do Marca do tropických destinácií. Destinácie ako Adis Abeba, Nairobi či Shangai za 500 EUR.

PEKING A INÉ TROPICKÉ DESTINÁCIE LEN ZA 499 EUR! 

So spiatočnou letenkou môžete s Turkish airlines letieť už v Novembri do Pekingu s prestupom v Istanbule. Stačí si otvoriť ich web stránku www.turkishairlines.com a vyklikať si dátumy. Tie, pri ktorých je hviezdička a nápis „round trip 500“ platí cena 500 eur za spiatočnú letenku.

AKCIOVÉ LETENKY AKTUÁLNE V PONUKE:

Tarify sú platné akciovo, preto treba rezervovať čo najskôr. Tu je zoznam miest a cien, kam sa dostanete túto zimu za menej, než obyčajne.

Viedeň – San Francisco – Viedeň 550 EUR

Viedeň – Shangai – Viedeň 500 EUR

Viedeň – Nairobi – Viedeň 500 EUR

Viedeň – Mombasa – Viedeň 500 EUR

Viedeň – Adis Abeba – Viedeň 450 EUR

Viedeň – Istanbul – Viedeň 140 EUR

Stačí kliknúť na stránky www.turkishairlines.sk a vybrať si letenku. Nezabudnite si pozrieť dátumy s hviezdičkami, ktoré označujú najlacnejšiu tarifu. Aby vám v budúcnosti neušli najnovšie akcie, dajte nám like na Facebooku.

Milan Bardun 2014 pretože cesta je cieľ

Keď som mal 25, dal som výpoveď aby som sám cestoval po svete. Kancelária nikdy nebola pre mňa. Z cestovateľského blogu Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek som si spravil zamestnanie na plný úväzok a stal sa digitálnym nomádom. Všetko čo potrebujem k práci je môj laptop, WiFi a hlava plná nápadov. Dlhodobo cestujem po svete a svoje zážitky, rady a tipy ako žiť život na vlastnú päsť zdieľam s podobnými šialencami. Pridaj sa ku mne na cestách a zahoď svoj strach z nepoznaného.

Pridaj komentár