Milan Bardún, autor blogu Bez Mapy

Milan Bardún

Milan Bardún (Facebook) – vyštudovaný záhradný architekt, vášnivý cestovateľ, ktorý je stále v oblakoch – doslova. Má rád online marketing a je fanúšikom lacných leteniek. Závislý na prírode no nepohrdne ani uličkami miest. Strávil dva mesiace života v Nemecku, študoval architektúru v Estónsku a pracoval v Amerike. Vo svojich 25 rokoch navštívil takmer 40 krajín na štyroch kontinentoch a ničím sa nenechá zastaviť! Čoskoro bude potrebovať nový pas 🙂 O svojich cestách rozpráva na cestovateľských prednáškach po Slovensku a čoskoro aj v Čechách.

V rámci blogu Bez Mapy Milan spolupracoval s médiami, firmami či poisťovňami. Medzi najväčších partnerov, s ktorými Milan spolupracoval patrí aj Európska komisia v Bruseli.

Čím sa Milan živí?

Milan je digitálny nomád z Bratislavy. Spolupracuje s firmami, ktorým robí marketing, preklady či píše články. Zarába aj týmto blogom, kde publikuje PR články, robí recenzie, cestovateľské prednášky a trochu zabŕda aj do affiliate marketingu. Milan verí, že práca neznamená miesto. Veď máme 21.storočie.

Milan Bardún


Kontaktuj ma: