Domov Cestovateľský obchod Bez Mapy Elektronické knihy eBook „Bloger ako zamestnanie“

eBook „Bloger ako zamestnanie“

Hodnotenie 5.00 z 5 na základe 1 zákazníckej recenzie
(1 recenzia zákazníka)

29,00 

Ako zarábať blogom? Na túto otázku odpovedali blogeri Milan Bardún z cestovateľského blogu Bez Mapy a Alexandra Kováčová z blogu Crazy Sexy Fun Traveler. Ich druhý spoločný eBook na tému ako zarobiť na blogu s názvom „Bloger ako zamestnanie“ prináša n 197 stranách kompletné know-how na tému zarábania blogom a na internete.

Súčasťou eBooku je zadarmo aj pracovný zošit s desiatimi úlohami z praxe blogerov, ktoré ti pomôžu rýchlo sa zorientovať v téme zarábania na blogu.

Kategórie:

Popis

eBook „Bloger ako zamestnanie“
4.7 (93.33%) 3 votes

Dvaja Slovenskí blogeri, ktorí sa živia blogovaním odpovedali na otázku ako zarábať blogom. Alexandra Kováčová známa ako Crazy Sexy Fun Traveler a Milan Bardún z blogu Bez Mapy pripravili kompletné know-how na tému zarábania na blogu. Súčasťou elektronickej knihy je aj pracovný zošit zadarmo, v ktorom sa nachádza 10 praktických úloh z praxe, ktoré budúcemu blogerovi pomôžu sa jednoduchšie zorientovať v jeho novej práci a odpovedajú mu na otázku, ako zarábať blogom.

Ako zarábať blogom?

Dátum vydania: 27.4.2017, prvé vydanie
Autori: Milan Bardún & Alexandra Kováčová
Počet strán: 197
Formát: PDF (pre prehliadanie si nainštalujte Adobe Viewer)

1 recenzia k eBook „Bloger ako zamestnanie“

  1. Hodnotenie 5 z 5

    Andrej (overený zákazník)

    Priznám sa, že knihu som neprečítal ešte celú, ale to aj preto, že sám som vo fáze tvorby svojho blogu a postupne ho tvorím a dolaďujem aj vďaka tejto knihe. Niektoré veci mi už boli známe, ale mnohé nie. Najmä také praktické, s ktorými sa Alexandra a Milan podelili so svojimi čitateľmi, ktorí nad týmito radami môžu popremýšľať pri tvorbe blogu či Instagram/Facebook profilu. Autorom teda ešte raz ďakujem a želám im veľa úspechov v živote a príjemné cestovanie po celom svete =)

    • Milan Bez Mapy

      Ahoj, Andrej. Dakujem, ked budes mat akekolvek otazky o zarabani blogom a k temam z eKnihy, pis mi mail ;)

Pridať recenziu

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.