Tím Bez Mapy

Toto je tím cestovateľského blogu Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Vďaka nemu na webe pravidelne pribúdajú články, akciové letenky, rady, tipy a beží úplne bez problémov. Pre aktuálne pracovné ponuky klikni sem

Ing. Milan Bardún, zakladateľ

Som zakladateľom a majiteľom cestovateľského blogu Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Blog som založil v roku 2013 s nie veľmi jasnou víziou. Dnes patrí medzi najčítanejšie na Slovensku. Od roku 2016 sa stal mojim zamestnaním na plný úväzok. Spolupracujem so svetovými značkami, ktorých pôsobenie podporuje rozvoj cestovného ruchu. Postupne vytváram tím, a inšpirujem mladých ľudí k podnikaniu.

Milan Bardún

Mgr. Matej Makovický, affiliate & social media

Matej je copywriter, tak trochu kreatívec, e-mail a content marketér. Od roku je 2016 aktívny stand-up komik, ktorého môžete vidieť na pódiu so Silnými Rečami, Comedy Dungeon alebo v angličtine s Joke's On You. Pre Bez Mapy vypomáha so sociálnymi sieťami a affiliate marketingom.

Matej Makovický

Lukáš Prelovský, developer

Lukáš založil najväčšiu SK/CZ komunitu zameranú na e-shop systém WooCommerce, tvorí e-shopy pod značkou NadupanýWeb a poskytuje vzdialenú IT pomoc na diaľku pre bežných ľudí, ale aj firemných klientov. Na webe BezMapy zabezpečuje bezproblémový chod stránky a dodáva rôzne vylepšenia, vďaka ktorým je blog viacej navštevovaným a prístupnejším.

Lukáš Prelovský
error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.