Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Bezbariérové cestovanie s vozíčkarom

Bezbariérové cestovanie s vozíčkarom a tipy na výlety

Bezbariérové cestovanie s vozíčkárom? V tejto kategórii nájdete tipy na bezbariérové cestovanie s vozíčkarom a ľuďmi so svalovou dystrofiou. Osobne verím, že možnosť cestovať by mal mať každý. Keď som zo hľadal na slovenskom internete tipy na výlety s vozíčkarom, bol som v šoku, ako málo informácii som našiel.

Tipy na bezbariérové výlety na vozíku

A preto mi s článkami v tejto podkategórii na témy cesotovania s vozíčkarmi a na vozíku, pomohla kamarátka Natália Turčinová, ktorá má veľa skúseností a bezbariérové cestovanie na vozíku jej nerobí problém. V tejto podkategórií sa teda dočítate rady kam ísť na výlet s vozíčkárom, na čo si dať pozor a rady na cestovanie na zaujímavé miesta, kam sa dostanete s vozíkom.

Kam na výlet na vozíku? 3 tipy na bezbariérové výlety po Slovensku

Kam na výlet na vozíku? 3 tipy na bezbariérové výlety po Slovensku

Kam na výlet na vozíku? Na pomoc s týmto článkom som oslovil moju dlhoročnú kamarátku Natáliu Turčinovú, ktorá je slovenská aktivistka pre ľudí s postihnutím. Takže, kam na výlet na vozíku? Nemáte čas čítať? Pustite...