Cestovateľské citáty a výroky s témou cestovania a slobodného života

110,945FansLike
193,649FollowersFollow
109,424FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer podľa Forbes Slovensko.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Cestovateľské citáty. Kto by ich nepoznal. Milujeme ich zdieľanie na Facebooku, inšpirujeme sa nimi, dodávajú nám silu aj energiu. Tu je zoznam tých najpopulárnejších, ktoré si môžete v pohode stiahnuť a zdieľať! Tieto citáty ma dokážu nakopnúť aj vtedy, keď si myslím, že už nedokážem ďalej fungovať a chcem všetko nechať tak. Motivačné citáty sú ideálnym spôsobom ako dať najavo svoje emócie bez zbytočne dlhých viet. Plňte si svoje ciele, napíšte si zoznam vecí, čo stihnúť pred smrťou a inšpirujte sa nasledujúcimi citátmi:

Cestovateľské citáty a výroky s témou cestovania

Cestovateľské citáty
„Zbieram zážitky, nie veci“. Ibn Battúta
Cestovateľské citáty
„Nie všetci, čo sa túlajú sú stratení“ J.R.R. Tolkien
Cestovateľské citáty
„Necestujem hlavou ale žalúdkom.“ Milan Bardún

Cestovateľské citáty

Cestovateľské citáty
„Cestujem aby som žila, žijem aby som cestovala“ Crazy Sexy Fun Traveler
Cestovateľské citáty
„Čítam, cestujem, som“ Derek Walcott
Cestovateľské citáty
„A potom som si uvedomil, že dobrodružstvo je najlepší spôsob, ako sa niečo naučiť“

Cestovateľské citáty nás motivujú k tomu, ako cestovať lacno alebo aj k tomu, ako nájsť lacné letenky. Ja mám rád cestovateľské citáty lebo ma vždy vedia nakopnúť za novým dobrodružstvom, ktoré na mňa tam vonku čaká. Milujem cestovanie a je to mojim zmyslom života. Nie som však jediný a pre to som si obľúbil tieto citáty. Ako som minule čítal „Necestujeme, aby sme unikli pred životom.

Cestujeme aby život neunikol pred nami“ a to je úplná pravda. Cestovateľské citáty budem neustále dopĺňať o ďalšie a ďalšie zaujímavé a také, ktoré ma niečim nadchli. Kľudne si ich stiahnite a zdieľajte na svoj Facebook. Citáty cestovateľov majú vždy niečo do seba, nakoľko ich povedali ľudia, ktorí videli viac než my ostatní. Zažili iné kultúry, mentalitu a ľudí. Títo ľudia ma inšpirujú a s ich výrokmi sa stotožňujem na plnej čiare. Cestovateľské citáty a citáty cestovateľov proste milujem. Pekný deň!

Milan Bardún, svet k tebe domov už do roku 2013

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.