Dom Taylor Swift v New Yorku stojí na 155 Franklin Street v časti Tribeca. Jej adresa je celkom známa. Dá sa jednoducho vygúgliť a na internete je mnoho obrázkov, ako ju paparacovia vyfotili, keď išla domov zo žúrky. Tak som sa teda rozhodol, že ju pojdem omrknúť aj ja. Veď len na to čaká, nie? Ulica celkom obyčajná, prečo tu teda býva Taylor Swift? 

Dom Taylor Swift v New Yorku

Tribeca penthouse, ktorý kúpila Taylor Swift v New Yorku vraj stojí až 19 995 miliónov dolárov a má úžasných 8 000 metrov štvorcových. Jej adresa v New Yorku je 155 Franklin Street (rovnomenná zastávka metra). Tento penthouse má deväť kúpeľní a deväť spální. To sa tam sama s tými dvoma mačkami nestratí? A kto tam upratuje?

Dom Taylor Swift v New Yorku
Zastávka metra neďaleko domu Taylor Swift.

Dom Taylor Swift v New Yorku

Úprimne, keď som sem prišiel, čakal som dáky super ruch a čakajúcich novinárov, ktorí by spravili tú najlepšiu fotku. V skutočnosti ide o celkom kľudnú ulicu, kde sa dokopy nič nedeje. O pár desiatok metrov ďalej žije Beyoncé, no neviem, či si požičiavajú múku v nedeľu na obed.

Pred domom Taylor Swift sa počas mojej návštevy nič nedialo a nenapovedalo tomu, že tu býva najznámejšia speváčka na svete. Každopádne, hore sa svietilo.

Dom Taylor Swift v New Yorku
Dve horné poschodia patria Taylor Swift.

Cítil som sa trochu úchylne, keď som si fotil okná neznámeho dievčaťa, ktoré ma nepozná. Tak som to zabalil a išiel k domu Beyoncé, haha. Každopádne, keď budeš v New Yorku a chceš skúsiť, či máš šťastie, zbehni na adresu Taylor Swift na 155 Hudson street a možno ju práve vyčekuješ, ako ide kúpiť mačkám žrádlo. Mne sa to nepodarilo. V tomto dome žil kedysi aj Orlando Bloom.


[tp_cheapest_flights_shortcodes origin=BUD destination=NYC title=“Tip na letenky do New Yorku“ paginate=false subid=““ currency=“EUR“]

Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

Cestovaniu zdar!

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.