Návod kde kúpiť lístky na Broadway a čo si obliecť aby ťa pustili

107,392FansLike
189,956FollowersFollow
108,606FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Lístky na Broadway som kupoval už viac krát. Milujem New York a Broadway je super nápad, ako stráviť pekný večer v New Yorku aj s trochou kultúry. Vždy som však narazil na jeden problém, kde kúpiť lístky na Broadway tak, aby som nepreplatil? Prechádzal som si viacero stránok a na každej bola iná cena. Dosť ma to hnevalo, nakoľko som nikdy nevedel, ktorá stránka je oficiálna a ktorá iba lístky sprostredkúva a zarába na tom. Rozhodol som sa teda napísať článok ako kúpiť lístky na Broadway z tej jedinej oficiálnej stránky.

Lístky na Broadway kupuj iba z oficiálnej stránky

Samozrejme, že ak ich kúpiť aj z inej, na svoje predstavenie sa dostaneš ale zaplatíš extra poplatok agentúre, ktorá lístky sprostredkúva. Pritom kúpa lístkov je úplne rovnaká aj na oficiálnych stránkach.

Oficiálna stránka Broadway

Keď som naposledy kupoval lístky na Fantóma Opery na Boradwayi, na rôznych stránkach stáli lístky rôzne. Keď som videl sumu 70 dolárov ako najnižšiu, nebol som ochotný zaplatiť. Cez oficiálnu stránku sa mi však lístky na Broadway na rovnaké predstavenie podarilo kúpiť za 29 dolárov.

Navštív teda iba oficiálnu stránku, kde si vyber predstavenie a zaplať kartou. Lístky prídu na email a stačí ich vytlačiť.

Ako sa obliecť na Broadway?

Úplne normálne. V New Yorku sú státisíce turistov denne, ktorí sem prišli z celého sveta. Kto z nich by so sebou nosil košele alebo kravaty? Samozrejme, že si môžeš na Broadway obliecť aj kravatu. Ja som mal oblečenú kockovanú košelu a neriflové nohavice. Ľudia tam bežne chodili v teniskách a tričkách. Zásadou je nemať kraťasy.


Tip: Prečítaj si vtipný článok o tom, čo robia Slováci v New Yorku, keď tam idú po prvý krát.


Daj si teda na to pozor a keď budeš kupovať lístky na Boradway, uisti sa, že si na oficiálnej stránke divadla.

Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013 PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Poďakuj sa mi kávou 🙂
Uložiť

Uložiť

Uložiť

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.