Work and travel skúsenosti a presná suma, koľko som zarobil
2.6 (52%) 5 votes

Aké sú moje work and travel skúsenosti? Vyskúšal som agentúru Camp Leaders a napísal viacero článkov o tejto agentúre. Všetky prikladám nižšie a ty sa môžeš rozhodnúť, či leto v Amerike stráviš aj ty. Ja môžem len odporučiť a po mojich stopách sa vydal aj môj brat. 

Work and travel skúsenosti


Prečítaj si moje ostatné články na tému Work and Travel v USA:


work and travel skúsenosti
New York, New York.

Prečo som sa vlastne rozhodol stráviť leto v Amerike? Chcel som konečne zažiť iné leto, než to klasické doma sa nudenie, prípadne (nudenie sa) niekde na brigáde. Práca v letnom tábore mi prišla ako výborný spôsob, ako stráviť leto v Amerike, zarobiť si a cestovať. Hneď z týchto troch dôvodov:

  1. Počas pobytu v kempe som mal ubytovanie aj stravu zadarmo. A čo to bolo za stravu, mňam! Keďže bolo v tábore takmer 200 deciek, variť museli naozaj pestro, dobre a zdravo.
  2. Tým pádom som za 8 týždňov neminul skoro nič. Mohol som sa účastniť dobrovoľných výletov do okolia, ako napríklad na Harvardovu univerzitu v Bostone.
  3. Po 8 týždňoch som dostal výplatu, ktorú som mohol celú minúť na cestovanie po Amerike.

Koľko zarobím na Work and Travel v USA?

Úplne úprimne a na rovinu, za 8 týždňov práce som si zarobil zhruba 1150 dolárov, čo je asi 990 €. Keď k tomu prirátam to, že som mal letenku do USA zadarmo a osem týždňov neminul skoro nič, keďže som žil a jedol v tábore, celkom slušné, nie? Čekni Camp Leaders stránku, poplatky a podmienky.


Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Pozri sa do môjho obchodu.

Cestovaniu zdar!

Odpovedať

Okomentuj
Sem napíš svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.