Work and travel skúsenosti a presná suma, koľko som zarobil

109,007FansLike
191,343FollowersFollow
109,024FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer podľa Forbes Slovensko.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Aké sú moje work and travel skúsenosti? Vyskúšal som agentúru Camp Leaders a napísal viacero článkov o tejto agentúre. Všetky prikladám nižšie a ty sa môžeš rozhodnúť, či leto v Amerike stráviš aj ty. Ja môžem len odporučiť a po mojich stopách sa vydal aj môj brat. 

Work and travel skúsenosti


Prečítaj si moje ostatné články na tému Work and Travel v USA:


work and travel skúsenosti
New York, New York.

Prečo som sa vlastne rozhodol stráviť leto v Amerike? Chcel som konečne zažiť iné leto, než to klasické doma sa nudenie, prípadne (nudenie sa) niekde na brigáde. Práca v letnom tábore mi prišla ako výborný spôsob, ako stráviť leto v Amerike, zarobiť si a cestovať. Hneď z týchto troch dôvodov:

  1. Počas pobytu v kempe som mal ubytovanie aj stravu zadarmo. A čo to bolo za stravu, mňam! Keďže bolo v tábore takmer 200 deciek, variť museli naozaj pestro, dobre a zdravo.
  2. Tým pádom som za 8 týždňov neminul skoro nič. Mohol som sa účastniť dobrovoľných výletov do okolia, ako napríklad na Harvardovu univerzitu v Bostone.
  3. Po 8 týždňoch som dostal výplatu, ktorú som mohol celú minúť na cestovanie po Amerike.

Koľko zarobím na Work and Travel v USA?

Úplne úprimne a na rovinu, za 8 týždňov práce som si zarobil zhruba 1150 dolárov, čo je asi 990 €. Keď k tomu prirátam to, že som mal letenku do USA zadarmo a osem týždňov neminul skoro nič, keďže som žil a jedol v tábore, celkom slušné, nie? Čekni Camp Leaders stránku, poplatky a podmienky.


Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Pozri sa do môjho obchodu.

Cestovaniu zdar!

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.