Amerika na vlastnú päsť: Jeden tip, ako precestovať USA zadarmo

109,007FansLike
191,343FollowersFollow
109,024FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer podľa Forbes Slovensko.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Amerika na vlastnú päsť? Prečo nie. V tomto článku ti prinesiem super tip, ako precestovať USA zadarmo a ešte na tom zarobiť. V Amerike som bol niekoľkokrát, no vždy som si na to musel šetriť. Predsa len, nejde o najlacnejšiu destináciu. Potom som vyskúšal prácu v letnom tábore a objavil spôsob, ako precestovať USA zadarmo a ešte na tom zarobiť. V čom je Work and Travel tak výnimočný?

Amerika na vlastnú päsť

Cestovanie po Amerike milujem. Relatívne lacné letenky po krajine, super chutné jedlo, americký spôsob života a všetky tie pamiatky ako Grand Canyon, Socha Slobody, kasína v Las Vegas či pláže v Miami. Ono to ale niečo stojí. Odkiaľ však zobrať peniaze na cestovanie? Zarobiť si ich priamo v krajine, do ktorej chceš ísť.

amerika na vlastnú päsť
V New Yorku vždy hladáš byt, vzťah alebo prácu.

Objavil som spôsob, ako cestovať po Amerike na vlastnú päsť a priamo si na toto cestovanie zarobiť priamo v USA. Jedno leto som počas vysokej školy pracoval ako pomocná sila v detskom tábore Wah-Nee v Connecticute, kde som umýval riady. Išlo o program Work and Travel s Camp Leaders. Moja šesťhodinová pracovná doba počas celého leta bola skôr dovolenka, než robota. Prečítaj si o troch zážitkoch, ktoré by som nikdy nezažil, ak by som na Work and Travel nešiel.

Čo všetko pre mňa v Camp Leaders zabezpečili?

  • ponúkli môj profil táborom v USA,
  • o všetkom ma informovali na pred-odletovom stretnutí,
  • kúpili mi letenku,
  • postarali sa o moje víza,
  • boli so mnou v kontakte aj počas pobytu v USA

TIP: Registruj sa na Work and Travel s Camp Leaders tu.

Ako precestovať USA

amerika na vlastnú päsť
Náročné dni kompenzoval bazén zdarma.

Amerika na vlastnú päsť je super nápad. Aj aj nemáš s kým ísť, nerob si starosti. Mnohí moji kolegovia cestovali po Amerike spolu po tom, ako sa zoznámili priamo tam.

[tp_cheapest_tickets_each_month_shortcodes origin=BUD destination=NYC title=“Tip na letenky do New Yorku“ paginate=true subid=““ currency=“EUR“]

Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Pozri si nakúp v mojom obchode.

Cestovaniu zdar!

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.