Tento cestovateľský Instagram ťa v momente posadí do lietadla

Hľadáš cestovateľský Instagram, ktorý ťa nakopne k cestovaniu? Mám pre teba dobrú správu. Môj Instagram je presne to, čo dnes hľadajú mladí ľudia, aby sa inšpirovali na svoju dovolenku v exotike. Po svete cestujem už vyše piatich rokov a za ten čas som navštívil kopu exotických miest. Viezol sa nočným autobusom naprieč Keňou, surfoval na Havaji, pozoroval horúcu lávu ako vyteká do mora, jedol bryndzové halušky v Sydney či navštívil pamätník genocídy v Jerevane. Z každého výletu mám veľa inšpiratívnych fotiek, ktoré sú všetky online.

Cestovateľský Instagram a 10 dôvodov, prečo ma sledovať

 1. Som autentický a nikto ma nevie okopírovať. Jedine, že by ma sledoval na ceste a robil presne to, čo robím ja.
 2. Navštevujem exotické miesta po celej planéte a živím sa popri tom blogovaním.
 3. Nie sú to len heštegy, každá fotka má vlastný príbeh, ktorý ti napíšem.
 4. Z ciest zachytávam to najlepšie, čo ma stretne. Niekedy aj to najhoršie, ako napríklad gigantický pavúk v Austrálii.
 5. Milujem exotické jedlo – ak máš silný žalúdok, začni ma sledovať tu
 6. Keď som na ceste, každý deň pridám jednu foto toho, čo ma v daný deň najviac potešilo
 7. Sleduje ma viac ako dvetisíc ľudí, prečo?
 8. Nespamujem s blbosťami. Moju bapku ti neukážem a hotovo.
 9. Napíš mi správu. Ja na správy odpisujem svojim čitateľom a followerom. Lebo bez nich by som to mohol zabaliť.
 10. Navštívil som vyše 40 krajín a z každej mám úžasné dobrodružstvá.
 11. Nie sú to len selfíčka, väčšinu času vyzerám hrozne, tak sa nefotím.
cestovateľský instagram o cestovaní
Môj cestovateľský Instagram je galéria plná foto

View this post on Instagram

100 deň na ceste: ❤️😱 Dnes je môj 100tý deň na ceste. Už som sa vyspinkal presne sto krát, od kedy som odletel z Prahy na Filipíny a nevedel, čo so mnou bude. Vedel som, že nechcem sedieť v kancelárii a smŕkať do vreckovky, že nie som spokojný so svojim životom. Tak som ho zmenil. Ízy čízy. Nevedel som, že sa mi nebude Fiji páčiť, nevedel som, že strávim mesiac na Havaji, nevedel som, že budem pracovať na farme za jedlo a zabijem dva papagáje za dva dni. Nevedel som, že odídem z Austrálie až o dva mesiace neskôr, ako bol pôvodný plán. Nevedel som, že mi v marci príde zo Slovenska skupina na sprevádzanie po Thajsku a Malajzii a bude medzi nimi aj moja madr ❤️ bapka nemôže, je to dlho v ljetadle a má len dve nohy. Vedel som, že domov neprídem skôr, ako sa roztopia biele h. Vedel som, že to bude výzva uživiť sa blogom a písaním. Vedel som, že mi bude chýbať rodina a vedel som aj to, že sa môžem kedykoľvek vrátiť domov. Ako spieva Alaska Nebraska v tej pesničke, že vždy nájde cestu dom, no stále môže taktiež zmeniť účes. Díp. Zem je guľatá a každá ceste vedie do Blavy, čo je rieka pri Nitre ❤️ Nejdem tento deň oslavovať. Je to len číslo tak ako aj peniaze, vek či dátum. Dokonca aj čas je len číslo a ja fakt neviem, či je streda alebo nedeľa.

A post shared by Milan Bez Mapy (@milan_bezmapy) on


Či už sleduješ Instagramy ľudí ako Tina, Rytmus, Cibulková, Sajfa alebo Andrejka Kvietková, kašli na to. Autentické zážitky sú viac ako to, čo mali celebrity na večeru. Ak hľadáš inšpirácie kam na dovolenku alebo ako cestovať, cestovateľský Instagram cestujeme_bezmapy ti prináša dennú dávku cestovateľského dobrodružstva a zážitkov.

Milan ‚Bez Mapy‘ Bardún, svet k tebe domov už od roku 2013

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.