Vyskúšal som zľavy na ubytovanie so portálom Zľavomap

Obsah článku:

107,392FansLike
190,436FollowersFollow
108,606FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Zľavy na ubytovanie: Keď cestujem, na ubytovanie míňam najviac peňazí. Nie vždy sa cítim na hostely alebo Couchsurfing a pekné ubytovanie často stojí viac. Spal som už od najlacnejších hostelov po 5 hviezdičkové hotely a vždy, keď sa mi podarilo nájsť zľavu na ubytovanie, potešil som sa ešte viac. Minule sa mi dokonca na portáli Zľavomap podarilo získať super víkendový pobyt v meste Jindřichův hradec, ktorý som si užil o to viac, že som vďaka Zľavomapu platil o polovicu menej.

Zľavy na ubytovanie

zľavy na ubytovanie

Zľavomap mám naozaj rád a využívam ho vždy, keď chcem niekam vypadnúť na víkend, no nechce sa mi sedieť v lietadle. Romantické víkendové pobyty pre dve osoby či celé rodiny sú ideálnym vianočným darčekom, o tom žiadna. Priznám sa, čo sa týka darčekov, nie som veľmi kreatívny a tu vždy hľadám inšpiráciu, nakoľko Zľavomap je oveľa viac, než len stránka a zľavy na ubytovanie. Avšak, najčastejšie ma zaujímajú práve tie.

Môj pobyt v Jindřichův hradec cez Zľavomap: Keďže milujem cestovanie, cestovateľský darček je presne to, čo môžu odo mňa očakávať moji priatelia. Takto som skončil aj na romantickom víkende v Čechách, kde som si na Zľavomape našiel výhodný pobyt, ktorý však nebol ďaleko od Bratislavy. Bolo naozaj z čoho vyberať, no pomer cena/vzdialenosť to tento krát namierili do Čiech.

zlavomap-banner
Ako funguje Zľavomap: Bolo to naozaj jednoduché, nakoľko všetko, čo som musel spraviť bolo, že som si zľavový kupón na pobyt kúpil a dohodol sa s hotelom, kedy môžem prísť. Následne mi mailom potvrdili rezerváciu a vypýtali si číslo zľavového kódu.

Môj tip č.1: Vždy, keď si rezervuješ ubytovanie, vytlač si kupón a prídi s ním na recepciu hotela. Takmer vždy ho chcú vidieť.

Môj tip č.2: Pozorne si prečítaj podmienky kupónu. Niekedy platí napríklad len v určitom časovom období, inokedy ide len o zľavu, ktorá platí iba za určitých podmienok. Niektoré zľavy sú last minute, čiže na poslednú chvíľu a musíš ich využiť čo najskôr.

Môj tip č.3: Zapíš si do kalendára, kedy končí kupónu platnosť. Často je to dlhá doba (aj 6 mesiacov), no ak ho neplánuješ využiť hneď, ľahko na to zabudneš. Mne sa to skoro stalo. Ja sa teším každému ušetrenému euru, najmä pri cestovaní.

Zľavy na ubytovanie cez Zľavomap využívam najmä vtedy, keď potrebujem na víkend vypadnúť z Bratislavy alebo niekoho potešiť ako darček. Dajú sa tu nájsť naozaj slušné dealy, ktoré je škoda nevyužiť.

Milan Bardún, svet k tebe domov už od roku 2013

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.