Vyskúšal som zľavy na ubytovanie so portálom Zľavomap

Pedikúra rybičkami je nebezpečná a môže viesť k amputácii prstov

Pedikúra rybičkami je jedna z tých najhorších vecí, ktoré si môžete dopriať na dovolenke. Sám som ju kedysi skúsil, kým som ešte nevedel, aké...

Kde hľadať študentské zľavy na letenky & zľavový kód od Emirates

Študentské zľavy na letenky existujú, no veľmi sa o nich nehovorí. Prečo? Podľa mňa sa neoplatia. Respektíve, majú naozaj veľa rôznych podmienok, ktoré nespĺňa...

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Milan búra mýty.

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Je to Mauna Kea na Havaji, pokiaľ sa počíta výška od základne k vrcholu. Jej základňa sa...

Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty

Letenky za 9 Eur sa stali legendárnymi a predáva ich najmä Ryanair a iné nízkonákladové letecké spoločnosti. Ryanair je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá zarába...

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?!

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?! Má to niekoľko dôvodov, ktorými sa chráni spoločnosť, ktorá vám auto prenajíma. A hoci sa...

3 rady ako dostať odškodné za meškanie lietadla + zľavový kód

Odškodné za meškanie lietadla je niečo o čom mnohí ani len netušia, že môžu dostať a majú nárok. Veľakrát mi píšete na Instagrame, že...

Obsah článku:

97,246FansLike
163,701FollowersFollow
103,101FollowersFollow

Zľavy na ubytovanie: Keď cestujem, na ubytovanie míňam najviac peňazí. Nie vždy sa cítim na hostely alebo Couchsurfing a pekné ubytovanie často stojí viac. Spal som už od najlacnejších hostelov po 5 hviezdičkové hotely a vždy, keď sa mi podarilo nájsť zľavu na ubytovanie, potešil som sa ešte viac. Minule sa mi dokonca na portáli Zľavomap podarilo získať super víkendový pobyt v meste Jindřichův hradec, ktorý som si užil o to viac, že som vďaka Zľavomapu platil o polovicu menej.

Zľavy na ubytovanie

zľavy na ubytovanie

Zľavomap mám naozaj rád a využívam ho vždy, keď chcem niekam vypadnúť na víkend, no nechce sa mi sedieť v lietadle. Romantické víkendové pobyty pre dve osoby či celé rodiny sú ideálnym vianočným darčekom, o tom žiadna. Priznám sa, čo sa týka darčekov, nie som veľmi kreatívny a tu vždy hľadám inšpiráciu, nakoľko Zľavomap je oveľa viac, než len stránka a zľavy na ubytovanie. Avšak, najčastejšie ma zaujímajú práve tie.

Môj pobyt v Jindřichův hradec cez Zľavomap: Keďže milujem cestovanie, cestovateľský darček je presne to, čo môžu odo mňa očakávať moji priatelia. Takto som skončil aj na romantickom víkende v Čechách, kde som si na Zľavomape našiel výhodný pobyt, ktorý však nebol ďaleko od Bratislavy. Bolo naozaj z čoho vyberať, no pomer cena/vzdialenosť to tento krát namierili do Čiech.

zlavomap-banner
Ako funguje Zľavomap: Bolo to naozaj jednoduché, nakoľko všetko, čo som musel spraviť bolo, že som si zľavový kupón na pobyt kúpil a dohodol sa s hotelom, kedy môžem prísť. Následne mi mailom potvrdili rezerváciu a vypýtali si číslo zľavového kódu.

Môj tip č.1: Vždy, keď si rezervuješ ubytovanie, vytlač si kupón a prídi s ním na recepciu hotela. Takmer vždy ho chcú vidieť.

Môj tip č.2: Pozorne si prečítaj podmienky kupónu. Niekedy platí napríklad len v určitom časovom období, inokedy ide len o zľavu, ktorá platí iba za určitých podmienok. Niektoré zľavy sú last minute, čiže na poslednú chvíľu a musíš ich využiť čo najskôr.

Môj tip č.3: Zapíš si do kalendára, kedy končí kupónu platnosť. Často je to dlhá doba (aj 6 mesiacov), no ak ho neplánuješ využiť hneď, ľahko na to zabudneš. Mne sa to skoro stalo. Ja sa teším každému ušetrenému euru, najmä pri cestovaní.

Zľavy na ubytovanie cez Zľavomap využívam najmä vtedy, keď potrebujem na víkend vypadnúť z Bratislavy alebo niekoho potešiť ako darček. Dajú sa tu nájsť naozaj slušné dealy, ktoré je škoda nevyužiť.

Milan Bardún, svet k tebe domov už od roku 2013

Travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Dvojnásobný víťaz Social Awards 2022 & 2023 v kategórii Cestovanie, autor knihy Influencer a 2. najvplyvnejší influencer Slovenska podľa rebríčka Forbes 2023.

Milan Bez Mapy

Bloger, spisovateľ, influencer

Najnovšie blogy

dnes najčítanejšie

DISKUSIA

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.