Z naj fotiek na Instagrame som babke vyrobil CEWE fotoknihu

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

CEWE fotokniha pre babku? Nuž, riešil som jeden veľký problém. Moja babka vie, že milujem cestovanie viac než čokoľvek iné. Taktiež tuší, že o tom píšem články a vie, že aj veľa fotím. Avšak, vživote si neprečítala ani jeden z takmer 500 článkov, ktoré sú aktuálne na tomto blogu. Pravdepodobne ani nevie, čo to je. Ako jej teda ukázať všetky tie úžasné miestá, ktoré som navštívil po celom svete? Dal som jej vyrobiť CEWE fotoknihu z mojich najlepších fotografií z Instagramu. 

CEWE fotokniha pre babku z mojich naj Insta fotiek 

Ako som prišiel na to, že CEWE fotokniha je pre babku najlepší darček z mojich ciest? Nuž, keď cestujem, chcem, aby moja babka cestovala so mnou. Avšak, už je stará a sedieť 12 hodín v lietadle naozaj nie je pre ňu. Začal som jej teda točiť videá s názvom „Skajp pre bapku“, kde jej ukazujem miesta, na ktorých som. Sesternica jej ich reálne púšťa. Avšak, do týchto videí sa nedajú zachytiť pekné momentky, ktorých mám plný Instagram. Nápad vyrobiť knižku s fotografiami z mojich ciest sa mi teda veľmi pozdával.

Rozhodol som sa, že vytvorím CEWE fotoknihu, ktorá bude zbierkou mojich najlepších a najobľúbenejších fotografií z Instagramu. Veď keď mohla Kim Kardášian vydať knihu svojich selfies, môžem aj ja, lol. Všetky fotografie som zoradil podľa kontinentov, na ktorých boli vyfotené. Taktiež som rozmýšľal, či tam dám aj dáke popisy, no rozhodol som sa knihu zachovať veľmi jednoduchú s veľkými fotografiami. Prečo? aby si ju mohla babka s dedom čítať aj bez okuliarov v posteli.


TIP: Tento cestovateľský Instagram ťa v momente posadí do lietadla.


Môj postup, ako som vytvoril babke CEWE foto knihu:

  1. Stiahol som si softvér zo stránky. Majú ho aj na Windows a Mac.
  2. Všetko sa nainštalovalo a ja som si vybral, akú foto knihu chcem. Na výber som mal formáty ako panoráma, kompaktná a podobne. V ponuke som videl aj aj foto obrazy, kalendáre či pohľadnice.
  3. Zvolil som si štvorcový formát, nakoľko mi najviac pripomína Instagram formát.
  4. Ďalej som zvolil tvrdú väzbu a fotopapier. Povrch som si mohol vybrať lesklý alebo matný.
  5. Následne som sa s knihou dlho hral a ukladal fotografie podľa kontinentov. Páčila sa mi možnosť pridávať rôzne nálepky a pekné obrázky (ako napríklad glóbus).
  6. Knihu som uložil, odoslal do výroby a vyzdvihol na odbernom mieste. Mohol som si ju taktiež nechať poslať poštou, len mne sa nechce chodiť na poštu. To sa robilo v deväťdesiatych rokoch.

A tu je výsledok:

CEWE fotokniha
CEWE fotokniha pre babku

CEWE fotokniha pre babku

cewe fotokniha
Takto som si navhrol obal fotoknihy.
cewe fotokniha
Všetky fotografie som zoradil podľa kontinentov.
cewe fotokniha
Moje najlepšie fotky z Instagramu.

 

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.