Bikiny pláž na Maafushi na Maldivách: Tu sa žena môžeš predvádzať

103,217FansLike
187,229FollowersFollow
108,106FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Takto vyzerá bikiny pláž na Maafushi na Maldivách: Nakoľko sú Maldivy stopercentne moslimská krajina, kde ak sa narodíš, musíš byť moslimom zo zákona a nemáš na výber, ženy tu nemôžu chodiť odhalené len tak. Ak si žena turistka a si na Maldivách, musíš mať zahalené ramená a primerane dlhú sukňu alebo nohavice. Avšak, Maldivy sú lákadlom najmä pre svoje krásne pláže a tyrkysové moria, no ktorá Európanka by už v dnešnej dobe nosila celé plavky, pokiaľ je spokojná so svojou postavou?

Na Maldivách sa nachádza niekoľko bikiny plážií a jedna z nich je aj na najpopulárnejšom ostrove Maafushi. Aj keď nedávno prišla o svoju najslávnejšiu palmu s ktorou má fotku snáď každý, táto bikiny pláž je stále vyhľadávaná. Vyzerá takto:

Bikiny pláž na Maafushi

Táto bikini pláž na Maafushi sa nachádza na strane ostrova, kde je najviac hotelov a večerných podnikov. O nočných podnikoch sa tu však hovoriť nedá, nakoľko nočný život na Maldivách mimo rezortov neexistuje vôbec. Tým, že je tu alkohol len vo veľmi malom množstve, s čajom na párty predsa nikto nepôjde. Bikiny pláž na Maafushi síce nie je veľká, no zmestí sa sem mnoho ľudí. Dominantou tejto pláže bola donedávna aj najznámejšia palma na Maafushi. Čo sa s ňou však stalo? Nakoľko ju voda neustále podmývala, palma prišla o korene a jednoducho odumrela.

Bikiny pláž na Maafushi
Bikini pláž na Maafushi má aj svoju palmu. Teda už nemá.

Táto bikiny pláž na Maafushi je jediné legálne miesto na ostrove, kde sa môžu turistky odhaliť a opaľovať svoje brucho. Opaľovanie hore bez tu je zakázané, podobne ako na celých Maldivách. Maafushi je jeden z najpopulárnejších ostrovov a nachádza sa tu veľa luxusných hotelov pre tých, ktorí sa rozhodli navštíviť Maldivy mimo rezortu.

Bezpečnostné tipy pre turistky na bikiny pláži

zdržuj sa len vo vyhradenej zóne, keď prechádzaš do hotela, obleč si tričko – nesmie ti byť vidieť ramená, pláž je bezpečná, nikto ťa tam otravovať nebude, za sex na pláži hrozí väzenie, pokuta a vyhostenie z krajiny so zákazom vstupu.

Bikiny pláž na Maafushi
More je tu nádherné a čisté
Bikiny pláž na Maafushi
Známa palma už neexistuje
Bikiny pláž na Maafushi
Takto môžeš celé dni tráviť aj ty

Nakoľko ja, ako muž som to mal na Maldivách oveľa ľahšie než ženy a nemusel som riešiť žiadnu bikiny pláž, páči sa mi, že tu jedna je. Moslimskí obyvatelia ostrova Maafushi vyšli v ústrety západnému svetu a vyhradili časť pláže pre turistky, ktoré sa chcú opaľovať v bikinách aj na Maldivách. Žena, buď im za to vďačná a nebehaj im tam s holým pupkom mimo tejto pláže.

Milan Bardún, svet k tebe domov už od roku 2013

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.