Nudapláže na Slovensku začínajú byť stále viac a viac populárne. Rozhodol som sa pogúgliť a spísať všetky do jedného článku. V prípade, že o dákej neviem, napíš do komentára a pridám do článku. Nudapláže na Slovensku sú a máme ich celkom dosť, najmä v okolí Bratislavy. Tento zoznam priebežne rozširujem.

Nudapláže na Slovensku a zoznam tých najobľúbenejších


V tomto článku sa dočítaš:

  • aké sú nudapláže na Slovensku
  • kam ísť a kde sa môžem kúpať bez plaviek
  • odporúčania k nudaplážam a konkrétne súradnice, ktoré stačí zadať do Google a presne ti ukáže, kde nudapláž je

Slovenské nudistické FKK pláže

Chýba ti na mape tvoja obľúbená pláž? Napíš do komentára a ja ju pridám do mapy nudistických pláží na Slovensku.

TIP: Pozri si tiež nudapláže v Chorvátsku, ak sa tam tento rok chystáš.


Nudapláž Rusovce

(súradnice: 48.062125, 17.155473)
Táto patrí medzi tie najobľúbenejšie v Bratislave. Veľa ľudí sa tu zastaví počas toho, ako si to fičia po hrádzi. Tu sa schladia. Nudistická pláž v Rusovciach sa nachádza hneď vedľa hrádze. Voda tu môže byť trochu studenšia, no veľmi čistá. Pre nudistov je veľmi populárny ostrovček, na ktorý sa dá prebrodiť po vlastných nohách.

Nudapláž Čunovo

(súradnice: 48.040745, 17.172513)
Nudapláž v Čunove je malá, no v lete veľmi obľúbená. Nachádzajú sa tu dve jazerá, to menšie má vzadu nudistickú časť. Kúpanie tu nie je oficiálne povolené a nejedná sa o oficiálnu nudistickú pláž, no chodí sem pravidelne veľa ľudí. Nachádza sa tu viacero menších, súkromných pláží pre maximálne dve, tri osoby a jedna veľká. Voda na nudapláži v Čunove patrí k tým najčístejším v Bratislave.


TIP: Pozri si zoznam aktuálnych akciových leteniek do celého sveta, nech očekuješ aj nudapláže v zahraničí.


Nudapláž Senec

(súradnice: 48.214949, 17.431807)
Nudapláž Senec zvaná aj ako nudapláž Guláška sa nachádza v Senci, hneď vedľa Slnečných jazier. Veľmi populárna oblasť pre nudistov. Ide o štrkovisko, čiže voda je tu čistá. V lete to tu môže byť dosť prašné, pre nedostatok zelene.

Nudapláž Zlaté Piesky

(súradnice: 48.185283, 17.194128)
Zlaté Piesky sú taktiež populárne najmä pre svoju polohu. Nudapláž na Zlatých Pieskoch je dostupná a je priamo v meste. Sem sa vstupné neplatí. Nachádza sa z druhej strany ako je oficiálna pláž.

nudapláže na slovensku

Prameň v Chorvátskom Grobe

(súradnice: 48.230824, 17.271044)
Prameň v Chorvátskom Grobe nazývaný aj ako teplý prameň je miesto, kde zo zeme vyviera teplá, termálna voda. Obľúbený je počas celého dňa, no najmä vo večerných hodinách, kedy sa sem chodia ľudia zohriať. Parkovať sa dá hneď vedľa neho a vraj (nemám to overené) má voda liečivé účinky.


Ostatné nudapláže: Nudapláž Dunajská Streda, nudapláž Štúrovo, nudapláž v Novom Meste nad Váhom

ANKETA: Ktorá je vaša najobľúbenejšia nudapláž?

Ukázať výsledky

Loading ... Loading ...

Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

Uložiť Uložiť Uložiť


 

PS: Pre viac zaujímavého obsahu ma sledujte na Instagrame či Facebooku a pozrite si dnešné Stories.

 

11 KOMENTÁRE

  1. Leto sa už blíži. Ale v prírode v okolí Bratislavy sa stále ešte dá kúpať len na teplom prameni v Chorvátskom Grobe, Jeho voda výborne prehreje svaly a kĺby, vynikajúco pôsobí na pokožku, Pohodu nudistov občas naruší nejaký mužský či ženský nevyvinutý mozoček čo tam behá v plavkách ale inak pohoda. Prevádzka nonstop, parkovať sa dá tesne vedľa, žiadne vstupné a ste tam koľko len chcete.Proste oplatí sa tam chodiť.

  2. Vo vela člankoch sa spomína nudaplaž v Rajci…taktiež v okoli je ynama nudaplaž v Kralovanoch -šutove v byvalom Kamanolome…vraj na vzdialenejšej strane

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.