Ryanair víta leto! Súťaž o VOUCHER NA LETENKU

110,307FansLike
192,643FollowersFollow
109,024FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer podľa Forbes Slovensko.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Ide čas leta a čas, kedy mnohí z nás niekam odcestujú. Či už k babke alebo na Malorku, to je na vás. Avšak, rád vám v spolupráci s Facebook komunitou Ryanair Bratislava k tomuto cestovaniu dopomôžem. Zapojte sa do súťaže o darčekovú poukážku na letenku s Ryanair v hodnote 25 € a pozrite sa na Európu vlastnými očami!

Šúťaž je ukončená, výherkyňa: Ivana Janeková

ryanair-voucher

Ktorú z destinácií by ste si vybrali?

Ako môžem využiť Ryanair kupón, o ktorý súťažím?

  • Janko vyhral v súťaži kupón na letenku s Ryanair v hodnote 25 €. Veľmi sa z toho teší, lebo sa vždy chcel ísť pozrieť do Paríža na známe Parížske katakomby.
  • Janko si teda na stránke www.ryanair.com našiel letenku z Bratislavy do Paríža, ktorá spiatočne stála 49,99 €.
  • Janko sa rozhodol použiť kupón, ktorý vyhral.
  • Po zadaní čísla kupónu bolo Jankovi z pôvodnej sumy 49,99 € odpočítaných 25 €, ktoré vyhral a za spiatočnú letenku do Paríža zaplatil iba 24,99 €.
  • Janko sa z toho tešil a rozhodol sa všetko o katakombách v Paríži naštudovať na blogu Bez Mapy, lebo ho vždy lákalo navštíviť tento obrovský masový hrob priamo pod najromantickejším mestom sveta.
  • Janko trošku zanadával, lebo cesta autobusom z letiska Beauvias v Paríži ho stála rovnako, ako jeho nová letenka.

Poznámka: Voucher bude vystavený v eurách alebo librách. Z toho dôvodu je možné letieť len z krajiny, v ktorej môžete platiť eurami alebo librami (napríklad zo Slovenska, Talianska, Španielska, Anglicka a pod.). Každý sa môže zapojiť jeden krát a výherca bude kontaktovaný emailom, ktorý uviedol.

10 COMMENTS

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.