SÚŤAŽ o značkovú mikinu na cestovanie od WEARME

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Predstavujem vám súťaž o slovenskú značkovú mikinu na cestovanie od trenčianskej firmy na výrobu voľnočasového oblečenia – WEARME. Unisex mikina v oranžovom prevedení s kapucňou (obrázok nižšie) je vyrobená z kvalitného materiálu s prídavkom elastanu tak, aby dokonale sadla na telo každému, kto ju nosí. Mikina je vhodná do každého počasia a najmä na cestovanie a turistiku – dodáva komfort na ceste a chráni pred nepriaznivým počasím. Navyše vyzerá elegantne a môžete ju nosiť aj na mestskú turistiku. Kvalitu slovenského oblečenie od Wearme som mal možnosť vyskúšať aj na svojej ceste po Azerbajdžane, kde ma ochránilo pred silným, studeným vetrom v národnom parku Gobustan a z vlastnej skúsenosti potvrdzujem, že ide o veľmi kvalitné ručné spracovanie.

Ak sa chcete dozvedieť viac o Wearme, navštívte online eshop alebo si prečítajte rozhovor s pani Mgr.Zuzanou Stašákovou, zakladateľkou spoločnosti. Žrebovanie výhercu prebehne vo štvrtok 9.júla 2015 a výherca bude kontaktovaný na email, ktorý uviedol do formuláru nižšie. Poštovné ZADARMO.

Wearme sportove oblecenie na cestovanie

Podmienky súťaže:

1. Na facebooku dajte like na Wearme

2. Pomocou formuláru nižšie odpovedzte na súťažnú otázku (meno a priezvisko uvádzajte bez diakritiky)

3. K odpovedi napíšte o akú veľkosť máte záujem (XS – L)

Súťažná otázka:

Súťaž bola ukončená.

Žrebovanie prebehne vo štvrtok 9.júla 2015 a výherca bude kontaktovaný na email, ktorý uviedol do formuláru. Výhercom sa stáva osoba, ktorá splnila všetky podmienky súťaže. Do súťaže sa nesmú zapojiť zamestnanci, partneri ani rodinní príslušníci spoločností prevádzkujúcich portál bezmapy.com a wearme.sk

Ochrana osobných údajov: Účastníci prihlásením sa do súťaže a splnením ich podmienok dávajú prevádzkovateľovi portálu bezmapy.com a wearme.sk svoj výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorými sú poskytnuté identifikačné údaje účastníka súťaže (meno, priezvisko, adresa, e-mail), ako aj so spracovaním údajov za účelom realizácie súťaže a odovzdania výhry v priebehu súťaže a po jej skončení.

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

2 KOMENTÁRE

Comments are closed.