Ubytovanie Maafushi pre Maledivy podľa predstáv

107,392FansLike
189,956FollowersFollow
108,606FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Chystáte sa na dovolenku na Maledivy? Určite neminiete populárny ostrov Maafushi, ktorý pre svoju peknú pláž navštevujú návštevníci z celého sveta. Prečítajte si moje odporúčania na ubytovanie na Maafushi a vyberte si podľa seba. Či už cestujete s deťmi alebo ako pár, na Maafushi si nájde každý to svoje.

Beachwood hotel Maafushi recenzia

Beachwood hotel Maafushi sa nachádza v srdci ostrova, zhruba desať minút chôdze od pláže a od bikini pláže. Hotel má vlastnú kaviareň na streche, WiFi zadarmo, osviežujúci bazén či zadarmo odvoz z prístavu. Hotel získal veľmi dobré hodnotenie od Booking.com a ja som počas svojej dovolenky na Maledivách býval práve v Beachwood Hotel Maafushi. Viac o mojom ubytovaní s množstvom fotiek a recenzií si môžete prečítať v článku Ubytovanie na Maledivách – Beachwood hotel Maafushi.

Beachwood hotel Maafushi Maldives Beachwood hotel Maafushi je veľmi štýlový

Beachwood hotel Maafushi Maldives Beachwood hotel Maafushi a nočný bazén

beachwood hotel maldives beachnieje tá pláž neodolateľná?

White Shell Beach inn Maldives recenzia

White Shell Beach inn hotel na Maafushi je pre tých, ktorí chcú byť ubytovaní priamo na pláži a chcú si užiť dovolenku na Maledivách naplno. Hotel má veľmi výhodnú polohu, nakoľko sa nachádza priamo na pobreží a z izby sa na pláž dostanete za menej ako desať sekúnd 🙂 Byť ubytovaný v White Shell Beach inn na Maafushi má mnoho výhod – môžete si prenajať kajak a preskúmať okolie na vlastnú päsť, môžete stráviť deň len tak na pláži s hojdacej sieti či lehátku alebo môžete podniknúť rôzne denné výlety, ktoré hotel organizuje. Z výletov ma zaujalo najmä potápanie so žralokmi, korytnačkami či v korálových útesoch. Tieto výlety som skúsil a uvedomil si, že najkrajší podmorský život je priamo na Maafushi. White Shell Beach inn Maafushi vlastní reštauráciu priamo na pláži, takže si môžete dať svoju večeru s nohami v piesku pri sviečkach 😉 úžasné, nie? Hotel má veľmi dobré hodnotenie na Booking.com a taktiež WiFi zdarma priamo na pláži. Tomu hovorím skutočný raj!

white shell maafushi hotelWhite shell beach inn hotel Maafushi

white shell maafushi hotelWhite shell beach inn hotel Maafushi s reštauráciou a výhľadom na more

white shell maafushi hotelWhite shell beach inn hotel Maafushi s reštauráciou a výhľadom na more

white shell maafushi hotelMaafushi pláž so svetoznámou ležiacou palmou

White Shell Island & Spa recenzia

Ďaľší hotel na Maafushi, kde sa môžete ubytovať počas svojej dovolenky na Maledivách je White Shell Island & Spa hotel, ktorý sa nachádza neďaleko pláže. Pešo je to z hotela na pláž zhruba jedna minúta a hotel je obklopený reštauráciami a obchodmi. Ubytovanie v White Shell Island & Spa prináša rovnaké výhody ako ubytovanie v ostatných dvoch hoteloch – môžete využívať pláž, reštaurácie, kajaky, siete či lehátka. V ubytovaní je taktiež zaradený odvoz z prístavu zadarmo v klimatizovanom minivane a hotel má dobré hodnotenia na portáli Tripadvisor. Podľa štatistík je hotel najviac populárny medzi pármi a potom rodiny s deťmi.

white shell island spa maafushiWhite shell island & spa hotel Maafushi

white shell island spa maafushiWhite shell island & spa hotel Maafushi

Na ostrove Maafushi sa nenachádza mnoho hotelov a väčšina návštevníkov chce ostať v tom najlepšom. Vyberte si aj vy jeden zo spomenutých, či už Beachwood hotel, White shell beach inn či White shell island & spa na základe vašich potrieb a požiadaviek. Hotely na Maafushi sú miestom, odkiaľ si budete užívať vašu Maledivy dovolenku, tak prečo neostať v tom najlepšom? 😉

Milan Bardun – svet k vám domov už od roku 2013

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.