Veľtrh cestovného ruchu 2019 v Bratislave & súťaž o dva lístky


TIP: Po 9 rokoch blogovania vydávam debutovú knihu INFLUENCER, ktorá však nie je návodom ako cestovať lacno, no osobným pohľadom na zákulisie "dokonalého" života jedného influencera, Milana Bez Mapy.Kniha Influencer, Milan Bez MapyJe to otvorená spoveď bez filtra o tom, kto stojí za značkou Milan Bez Mapy, jedného z najčítanejších cestovateľských blogov na Slovensku. Prečítajte si ju a sledujte ma na Instagrame @milan_bezmapy.


Koncom januára do Bratislavy opäť zavítal medzinárodný veľtrh cestovného ruchu, ITF SLOVAKIATOUR 2019. Ide o najväčší veľtrh cestovného ruchu na Slovensku, ktorého som v piatok, 25.1, zúčastnil aj ja a spravil súťaž o dva lístky. Ako tento veľtrh prebiehal?

Veľtrh cestovného ruchu 2019 v Bratislave

V spolupráci s Inchebou sme pripravili súťaž o 2 lístky, ktorá prebiehala celý jeden deň na mojom Instagrame @milan_bezmapy. Do súťaže sa zapojilo približne 650 ľudí a jedinou podmienkou bolo napísať mi, kam sa tento rok chystajú moji čitatelia cestovať.

Veľtrh cestovného ruchu 2019 Bratislave & súťaž o dva lístky
Veľtrh cestovného ruchu 2019 Bratislave & súťaž o dva lístky.

Tento rok išlo o 25.ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR a 26.ročník výstavy Poľovníctvo a oddych. Výstava bola zameraná pre všetkých ľudí, ktorí radi trávia čas v prírode a na čerstvom vzduchu. To hádam každý, nie? Na veľtrhu sa tento rok prezentovali aj cestovné kancelárie, ako aj oblastné organizácie cestovného ruchu z jednotlivých regiónov a krajov Slovenska a zahraničia. Žeby som už konečne išiel na tú plavbu výletnou loďou? Mal som si zobrať ten katalóg, haha.

Osobne sa mi najviac páčil stánok z Maroka, kde si mohli návštevníčky vyskúšať marockú kozmetiku. Viem, že Maroko je známe pre svoj arganový olej, no aj kozmetiku? Super. Dozvedel som sa aj to, že existuje krajina Abcházsko, o ktorej som nikdy pred tým nepočul. Nechýbalo ani slovenské a české zastúpenie a ten stánok s údenými klobásami sa mi obchádzal veľmi ťažko. Ale odolal som.

incheba veltrh cestovneho ruchu sutaz
Košice sa pripravujú na majstrovstvá.

S oblastnými organizáciami spolupracujem už nejaký ten piatok a vždy z týchto spoluprác vznikli zaujímavé a užitočné články o Slovensku, ako napríklad o tom čo vidieť v Levoči, či o tipoch na výlety v Novej Bani. Preto ma potešil aj stánok Regiónu Gron, s ktorým som spolupracoval v minulom roku na podpore ich turizmu. Žofia (vľavo) a Maja (v pravo) mi svojou pozitívnou náladou vždy spravia dobrý deň.

región gron stánok bratislava incheba veľtrh cestovného ruchu
Stánok regiónu Gron s jeho zastupiteľkami, Žofiou a Majou.

Súťaž o lístky na veľtrh cestovného ruchu 2019 v Bratislave

Ako som spomenul vyššie, v spolupráci s ITF SLOVAKIATOUR sme pripravili súťaž o 2 lístky na veľtrh cestovného ruchu v Bratislave. Toto boli podmienky zapojenia sa:

  1. Otvoriť môj Instagramový profil a pozrieť si stories z daného dňa o veľtrhu.
  2. Napísať mi na Instagrame odpoveď na storku s tým, ktorú krajinu alebo mesto sa chystáš navštíviť tento rok.
  3. Z odpovedí som o 20:00 vyžreboval jedného človeka, ktorý vyhral dva lístky a mohol sa podujatia zúčastniť v piatok 25.1 o 10:30 so mnou, alebo individuálne cez víkend.

VÝHERKYŇA: Katarína Dzurňáková

S Katkou sme sa stretli v piatok pred obedom na Šafku, kde som jej odovzdal dva lístky. Keďže kvôli práci mohla veľtrh navštíviť až cez víkend, išla až v nedeľu s kamarátkou. O súťaži povedala toto:

„Veľtrh sa mne aj kamoške veľmi páčil. Jednotlivé stánky o Slovensku – hory, kúpele…Myslím, že Slovensko má čo ponúknuť. Najkrajší bol ten o Gemeri. Ja som skôr typ na poznávacie dovolenky, no aj tí, čo radi relaxujú, našli to svoje. Jedlo nám chutilo a pomimo nám chceli predať dva rybárske člny, haha.“

incheba veltrh cestovneho ruchu sutaz
Katke som odovzdal lístky a klobáskam odolal.

Myslím si, že rovnako ako pre mňa, tak aj pre výherkyňu mala návšteva veľtrhu význam. Minimálne v tom, že sme si obaja rozšírili obzory v tom, kam sa dá vycestovať na Slovensku aj v zahraničí. Do Abcházska! Vidíme sa opäť o rok na veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR.

 


TIP: Po 9 rokoch blogovania vydávam debutovú knihu INFLUENCER, ktorá však nie je návodom ako cestovať lacno, no osobným pohľadom na zákulisie "dokonalého" života jedného influencera, Milana Bez Mapy.Kniha Influencer, Milan Bez MapyJe to otvorená spoveď bez filtra o tom, kto stojí za značkou Milan Bez Mapy, jedného z najčítanejších cestovateľských blogov na Slovensku. Prečítajte si ju a sledujte ma na Instagrame @milan_bezmapy.


Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.