Veľtrh cestovného ruchu 2019 v Bratislave & súťaž o dva lístky

109,007FansLike
191,343FollowersFollow
109,024FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer podľa Forbes Slovensko.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Koncom januára do Bratislavy opäť zavítal medzinárodný veľtrh cestovného ruchu, ITF SLOVAKIATOUR 2019. Ide o najväčší veľtrh cestovného ruchu na Slovensku, ktorého som v piatok, 25.1, zúčastnil aj ja a spravil súťaž o dva lístky. Ako tento veľtrh prebiehal?

Veľtrh cestovného ruchu 2019 v Bratislave

V spolupráci s Inchebou sme pripravili súťaž o 2 lístky, ktorá prebiehala celý jeden deň na mojom Instagrame @milan_bezmapy. Do súťaže sa zapojilo približne 650 ľudí a jedinou podmienkou bolo napísať mi, kam sa tento rok chystajú moji čitatelia cestovať.

Veľtrh cestovného ruchu 2019 Bratislave & súťaž o dva lístky
Veľtrh cestovného ruchu 2019 Bratislave & súťaž o dva lístky.

Tento rok išlo o 25.ročník medzinárodného veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR a 26.ročník výstavy Poľovníctvo a oddych. Výstava bola zameraná pre všetkých ľudí, ktorí radi trávia čas v prírode a na čerstvom vzduchu. To hádam každý, nie? Na veľtrhu sa tento rok prezentovali aj cestovné kancelárie, ako aj oblastné organizácie cestovného ruchu z jednotlivých regiónov a krajov Slovenska a zahraničia. Žeby som už konečne išiel na tú plavbu výletnou loďou? Mal som si zobrať ten katalóg, haha.

Osobne sa mi najviac páčil stánok z Maroka, kde si mohli návštevníčky vyskúšať marockú kozmetiku. Viem, že Maroko je známe pre svoj arganový olej, no aj kozmetiku? Super. Dozvedel som sa aj to, že existuje krajina Abcházsko, o ktorej som nikdy pred tým nepočul. Nechýbalo ani slovenské a české zastúpenie a ten stánok s údenými klobásami sa mi obchádzal veľmi ťažko. Ale odolal som.

incheba veltrh cestovneho ruchu sutaz
Košice sa pripravujú na majstrovstvá.

S oblastnými organizáciami spolupracujem už nejaký ten piatok a vždy z týchto spoluprác vznikli zaujímavé a užitočné články o Slovensku, ako napríklad o tom čo vidieť v Levoči, či o tipoch na výlety v Novej Bani. Preto ma potešil aj stánok Regiónu Gron, s ktorým som spolupracoval v minulom roku na podpore ich turizmu. Žofia (vľavo) a Maja (v pravo) mi svojou pozitívnou náladou vždy spravia dobrý deň.

región gron stánok bratislava incheba veľtrh cestovného ruchu
Stánok regiónu Gron s jeho zastupiteľkami, Žofiou a Majou.

Súťaž o lístky na veľtrh cestovného ruchu 2019 v Bratislave

Ako som spomenul vyššie, v spolupráci s ITF SLOVAKIATOUR sme pripravili súťaž o 2 lístky na veľtrh cestovného ruchu v Bratislave. Toto boli podmienky zapojenia sa:

  1. Otvoriť môj Instagramový profil a pozrieť si stories z daného dňa o veľtrhu.
  2. Napísať mi na Instagrame odpoveď na storku s tým, ktorú krajinu alebo mesto sa chystáš navštíviť tento rok.
  3. Z odpovedí som o 20:00 vyžreboval jedného človeka, ktorý vyhral dva lístky a mohol sa podujatia zúčastniť v piatok 25.1 o 10:30 so mnou, alebo individuálne cez víkend.

VÝHERKYŇA: Katarína Dzurňáková

S Katkou sme sa stretli v piatok pred obedom na Šafku, kde som jej odovzdal dva lístky. Keďže kvôli práci mohla veľtrh navštíviť až cez víkend, išla až v nedeľu s kamarátkou. O súťaži povedala toto:

„Veľtrh sa mne aj kamoške veľmi páčil. Jednotlivé stánky o Slovensku – hory, kúpele…Myslím, že Slovensko má čo ponúknuť. Najkrajší bol ten o Gemeri. Ja som skôr typ na poznávacie dovolenky, no aj tí, čo radi relaxujú, našli to svoje. Jedlo nám chutilo a pomimo nám chceli predať dva rybárske člny, haha.“

incheba veltrh cestovneho ruchu sutaz
Katke som odovzdal lístky a klobáskam odolal.

Myslím si, že rovnako ako pre mňa, tak aj pre výherkyňu mala návšteva veľtrhu význam. Minimálne v tom, že sme si obaja rozšírili obzory v tom, kam sa dá vycestovať na Slovensku aj v zahraničí. Do Abcházska! Vidíme sa opäť o rok na veľtrhu cestovného ruchu ITF SLOVAKIATOUR.

 

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.