Villa Zuckmann recenzia, alebo štýlové ubytovanie v Piešťanoch

Potrebujem cestovné poistenie či stačí Európsky zdravotný preukaz?

Európsky zdravotný preukaz alebo cestovné poistenie? “Ja mám preukaz poistenca, ja nepotrebujem cestovné poistenie”. Toto je najčastejší argument, ktorý čítam od čitateľov v komentároch k...

Pedikúra rybičkami je nebezpečná a môže viesť k amputácii prstov

Pedikúra rybičkami je jedna z tých najhorších vecí, ktoré si môžete dopriať na dovolenke. Sám som ju kedysi skúsil, kým som ešte nevedel, aké...

Kde hľadať študentské zľavy na letenky & zľavový kód od Emirates

Študentské zľavy na letenky existujú, no veľmi sa o nich nehovorí. Prečo? Podľa mňa sa neoplatia. Respektíve, majú naozaj veľa rôznych podmienok, ktoré nespĺňa...

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Milan búra mýty.

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Je to Mauna Kea na Havaji, pokiaľ sa počíta výška od základne k vrcholu. Jej základňa sa...

Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty

Letenky za 9 Eur sa stali legendárnymi a predáva ich najmä Ryanair a iné nízkonákladové letecké spoločnosti. Ryanair je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá zarába...

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?!

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?! Má to niekoľko dôvodov, ktorými sa chráni spoločnosť, ktorá vám auto prenajíma. A hoci sa...
101,217FansLike
175,421FollowersFollow
105,320FollowersFollow

Villa Zuckmann recenzia: Historické hotely Slovenska majú vo svojom zozname aj Villu Zuckmann v Piešťanoch, ktorú som sa rozhodol vyskúšať počas môjho víkendového pobytu v tomto kúpeľnom meste. Strávil som tu dve noci s polpenziou, vyskúšal miestnu reštauráciu, kaviareň, služby a užil si romantický víkend v Piešťanoch. Prečítaj si moju recenziu na Villu Zuckmann a to, čo ma na hoteli zaujalo najviac, pre koho ho odporúčam a čím sa líši od ostatných v Piešťanoch.

Villa Zuckmann recenzia

Villa Zuckmann recenzia
Pohľad zo spálne.

Hneď pre začiatok je dôležité spomenúť, že Villa Zuckmann nemá recepciu, no nachádza sa v meštianskom dome z 18.storočia. Každopádne, manažér hotela ma kontaktoval deň pred príchodom a dohodli sme sa na čase, kedy ma v hoteli ubytuje. V podstate som mu povedal môj čas príchodu, on sa prispôsobil. Dokonca sa ponúkol, že ma príde počkať autom na železničnú stanicu v Piešťanoch, keďže pršalo. Ja som sa chcel prejsť, tak som odmietol.

Ubytovanie vo Ville Zuckmann

Moja izba č.5 bola dvojposchodová a úprimne, padla mi z nej sánka. Prvá vec, ktorú som postrehol, okrem geniálnej tapety na stene bola, že je v izbe ticho aj napriek tomu, že má okno priamo do centra. Villa Zuckmann v Piešťanoch je v úplnom strede mesta a peši som sa dostal všade tam, kde som potreboval.

Villa Zuckmann recenzia
Telkáááá

Ešte som nebol ubytovaný v hotelovej izbe, ktorá mala dve poschodia a strávil som asi pol hodinu tým, že som sa hral so všetkými gombíkmi, ktoré ovládali otváranie okna, klimatizáciu, kúrenie a osvetlenie. Nachádza sa tu viacero svetiel, silných aj romantických a ja som sa nevedel rozhodnúť, ktoré nechať svietiť a ktoré zhasnúť.
V kuchyni som si mohol spraviť čaj alebo kávu v stroji a prekvapili ma tiež hrnce a elektrický sporák. Ten som nevyužil.

Na stole pri televízore ma čakali noviny, ktoré si Villa Zuckmann vydáva vlastné, približne dvakrát do roka. Vedľa nich ležal aj leták s tipmi, čo vidieť v Piešťanoch, kúpeľné oblátky a dve tabuľky čokolády. Pekne sa na mňa pripravili.

Plne vybavená kúpeľňa má zubné kefky, pasty, dostatočný počet uterákov, šampón, sprchový gél a telové mlieko s vôňou sviežeho citrónu. Vyzdvihnúť chcem najmä priestrannú sprchu, kde mi horúci prúd vody po jesennej prechádzke v meste padol viac, než dobre. Rovnako ako vyhrievaná podlaha a WiFi, ktoré je bez hesla. Čo je na tom také špeciálne? Neznášam všetky tie prístupové kódy a komplikované registrácie do hotelových wifín. Tu som klikol na názov siete a bol pripojený nonstop.

Reštaurácia vo Ville Zuckmann

Samostatná reštaurácia, ktorá sa nachádza na dolnom poschodí je v skutku štýlová, no s prijateľnými cenami. Všimol som si tu veľa nemecky hovoriacich zákazníkov a aj to, že personál ich zvládol bez problémov. Dokonca som stretol na večeri bývalú kolegyňu zo starej práce, Paulu, tak sme si spolu dali večeru. Nechal som si odporučiť paradajkovú polievku z pečených paradajok, dubákové cestoviny a ďalší večer si dal hovädzí burger zo 100% Slovenského mäsa. Reštaurácia má aj vlastnú terasu, no ta sa v zime nepoužíva.

Villa Zuckmann recenzia
100% Slovenské mäso

Vždy keď som kedykoľvek počas dňa prešiel cez kaviareň a reštauráciu, bola plná ľudí. Čo sa týka raňajok, Villa Zuckmann neponúka klasické bufetové stoly. Má svoje raňajkové menu. Ja som obe rána ostal verný praženici so sušenými paradajkami, freshom z čerstvých pomarančov a zdravého Macha smoothie.

Villa Zuckmann recenzia
Raňajková misa.

Ubytovanie vo Ville Zuckmann v Piešťanoch je ako stvorené pre romantické víkendy, no aj rodinné pobyty. Spomínaný elektrický sporák to práve rodinám s malými deťmi robí jednoduchšie. Hotel sa nachádza v úplnom centre Piešťan, kúsok od mestského parku a skleneného mosta.


Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Pozri sa do môjho obchodu.

Cestovaniu zdar!

Travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Dvojnásobný víťaz Social Awards 2022 & 2023 v kategórii Cestovanie, autor knihy Influencer a 2. najvplyvnejší influencer Slovenska podľa rebríčka Forbes 2023.

Milan Bez Mapy

Bloger, spisovateľ, influencer

Najnovšie blogy

dnes najčítanejšie

DISKUSIA

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.