Kompletný návod ako na letisko v Bratislave + Infografika pre nechápavých

110,307FansLike
192,643FollowersFollow
109,024FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer podľa Forbes Slovensko.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Ako na letisko v Bratislave? Prečítajte si kompletný návod s praktickými tipmi ako sa dopraviť na letisko v Bratislave z rôznych častí mesta. Letisko v Bratislave sa nachádza relatívne blízko centra a pre to je ľahko dostupné všetkým s autom alebo aj bez.

Kompletný návod ako na letisko v Bratislave

Dostať na sa letisko v Bratislave pomocou MHD je v skutku jednoduché. Chodia sem denné autobusy č.61 a 96 a nočný autobus č.N61. Cesta na letisko v Bratislave z centra trvá pomocou MHD zhruba 45-60 minút v závislosti od premávky.

INFOGRAFIKA:

ako na letisko v Bratislave
Ako na letisko v Bratislave? Pozri si infografiku.

Ako sa dostať na letisko v Bratislave z Hlavnej železničnej stanice: Je to úplne jednoduché. Zo stanice vystúpte, sadnite na autobus č. 61, ktorý odchádza približne každých 10 minút. Nikde neprestupujete, autobus má konečnú na letisku. Autobus premáva iba cez deň, čiže ak potrebujete ísť nočným spojom, využite linku č.N61 – to ako premáva si prečítajte nižšie. Cesta trvá zhruba 40 minút a preto si musíte kúpiť hodinový lístok.

ODCHODY/PRÍCHODY AUTOBUSU č.61

Ako sa dostať na letisko v Bratislave nočným autobusom: Nočná linka N61, ktorá premáva celú noc bez ohľadu na víkendy a sviatky začína na Hlavnej železničnej stanici a končí na letisku v Bratislave. Obsluhuje tieto zastávky: Hlavná stanica, SAV, Hodžovo námestie, Kollárovo námestie, Špitálska, Ul. 29. augusta, Autobusová stanica, Svätoplukova, Cvernovka, Dulovo námestie, Trhovisko, Ružová dolina, Mliekárenská, Drieňová, Bratislavská župa, Solivarská, VD Úsvit, Haburská, Slovinská, Hanácka, Spoločenská, Bulharská, Pri zvonici, Stará Ivanská, Avion Shopping Park, Avion-IKEA, Fatruny, Cesta na letisko a Letisko. Cesta trvá zhruba 50 minút.

OCHODY/PRÍCHODY NOČNÉHO AUTOBUSU č.N61

Ako na letisko v Bratislave z autobusovej stanice Mlynské nivy: Najideálnejšie je použiť trolejbus č.210, ktorý ide cez Račianske mýto. Tu treba prestúpiť na autobus č.61 smerom na letisko Bratislava. Cesta zhruba 50 minúť a preto si musíte kúpiť hodinový lístok.

Ako na letisko v Bratislave z Petržalky: Z Petržalky sa najrýchlejšie na letisko v Bratislave dostanete autobusom číslo 96, ktorý začína na Prokofievovej a končí na letisku. Nočným autobusom sa priamo z Petržalky na letisko nedostanete.

ODCHODY/PRÍCHODY AUTOBUSU č.96

Milan Bardún, svet k tebe domov už od roku 2013

2 COMMENTS

  1. Ďakujem za cestovateľské rady. Poprosím o info. Zo žel. hl. stanica BA smer letisko. Odlet do Zanzibaru o 13,30 hod. Plánovaný príchod rýchlika z Košíc 9,47 hod. Dá sa to stihnúť Li kou č. 61.Kde sa dá zakúpiť lístok. Stačí cez SMS lístok objednať už z rýchlika? V Zanzibare na pláž Numgwi ako sa dá lacno dopraviť? Vopred ďakujem akujem za odpoveď. Prajem veľa krásnych cestovateľskych zážitkov.

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.