Návod: Ako kúpiť lístok do Viedne za jedno euro a ušetriť

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Konečne aj Slovensko prišlo na to, čo znamená konkurenčný boj. Čo to znamená pre firmy? Zlepšovanie svojich služieb a kreatívnejší boj o zákazníka. Čo to znamená pre zákazníka? Lístok do Viedne za jedno euro. Prečítajte si tento návod a navštívte Viedeň za jedno euro z Bratislavy, hoci aj na otočku. Rakúsko je drahé, tak prečo sa doň aspoň lacno neodviezť? Či už idete do  Álp na lyže, alebo len na Vianočné trhy. Aktuálne so sebou súperí slovenský Slovak Lines a český Žlutý (Regio Jet).

Lístok do Viedne za jedno euro

Návod, ako si kúpiť lístok za jedno euro so Slovak lines

 • za jedno euro si môžete so Slovak Lines kúpiť iba jednosmerný lístok. Ak chcete spiatočný za dve eurá, musíte ich kúpiť zvlášť. Páči sa mi, ze to nie je trik a lístky sú za jedno euro aj z Viedne do Bratislavy
 • nie je možné ho stornovať, čiže ak nemôžete cestovať, prepadne vám
 • ako všade platí, že s čím väčším predstihom lístok kupujete, tým väčšia šanca je, že nájdete lístok do Viedne za euro
 • za jednou euro si môžete kúpiť aj lístok na letisko do Viedne a do Erdbergu

POSTUP:

 1. Navštívte oficiálnu stránku Slovak Lines
 2. Zvoľte odchod z Bratislavy a príchod do Viedne (prípadne opačne)
 3. Nezabudnite kliknúť, že chcete iba jednosmerný lístok (akcia platí len na ne a lístok na späť si budete musieť kúpiť zvlášť)
 4. A už stačí len hľadať magickú jednotku

TIP: Pozri si video návod, ako kúpiť lístok do Viedne za euro, ktorý som natočil. Navyše, do článku som pridal extra tip na Wien ticket.

lístok do Viedne za jedno euro
lístok do Viedne za jedno euro so Slovak Lines

Návod, ako si kúpiť lístok za jedno euro s Regio jet

 • za jedno euro, resp. 26 KČS môžete s Regio jet kúpiť aj spiatočný lístok a nemusíte teda robiť dve zvlášť rezervácie ak chcete ísť za euro aj naspäť
 • aj tu všade platí, že s čím väčším predstihom lístok kupujete, tým väčšia šanca je, že nájdete lístok do Viedne za euro
 • z mojej skúsenosti som na stránkach Regio jetu videl viac lístkov za euro v porovnaní so Slovak lines

POSTUP:

 1. Navštívte oficiálnu stránku Regio jet
 2. Zvoľte odchod z Bratislavy a príchod do Viedne. Napíšte to však po česky ako „Vídeň“, inak vám nenájde
 3. V tomto prípade môžete hľadať aj spiatočné lístky
 4. A už stačí len hľadať lístky za 26 CZK prípadne prepnúť menu na eurá
lístok do Viedne za jedno euro
lístok do Viedne za jedno euro

Je úplne jedno, či pôjdete so Slovak lines alebo Regio jet, obe spoločnosti majú autobusy na úrovni. Ak hľadáte lístok do Viedne za jedno euro, vyberte si podľa toho, v akom čase sú ochody.

Milan Bardún, svet k tebe domov už od roku 2013

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.