DAJ SI BALI! Cestovateľská súťaž o kávu z Bali

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Bali je snom a cieľom mnohých cestovateľov po celom svete. Málokto však vie, že okrem panenskej prírody je Bali významné aj pestovaním kávy, kvôli sopke Kintamani v severovýchodnej časti ostrova. Na živiny bohatá pôda a vlhká klíma robia okolie sopky perfektným miestom pre pestovanie kávy, o čo sa starajú miestni farmári na lokálnych farmách.

Súťaž bola ukončená 3.Apríla.2015

výherca: Marcela Vybrancová, Košice

kava z Bali

Jednu z týchto fariem som navštívil, aby som pre vám priblížil kúsok indonézskej exotiky a pripravil súťaž o kávu. Ak chcete aj vy privoňať Bali a ochutnať vynikajúcu kávu, ktorú som pre vás priniesol, zapojte sa do sútaže a odpovedzte na jednoduchú otázku súvisiacu s týmto ostrovom. Ak chcete podporiť tento blog, hlasujte prosím za mňa v súťaži Bloger roka 2014,  stačí kliknúť na odkaz alebo v menu na pravo a dať mi svoj hlas. Ďakujem :)

Podmienky sútaže:

1. Odpovedzte správne na súťažnú otázku
2. Na Facebooku dajte like na Bez Mapy – The journey is my home.
3. Zdieľajte túto súťaž na Facebooku medzi svojimi priateľmi

Súťažná otázka:

Akou menou sa platí na Bali?

Správna odpoveď:

Indonézska rupia

Vyhodnotenie súťaže prebehne žrebovaním 3.Apríla.2015. Výherca bude kontaktovaný na email, ktorý uviedol do formulára vyššie. Po poskytnutí svojej poštovej adresy mu bude zaslaný 1 balík kávy (viď.obrázok) s poštovným ZADARMO. Hlasovanie v súťaži Bloger roka 2014 nieje podmienkou zapojenia sa do súťaže a je dobrovoľné. Zapojením sa do súťaže súhlasíte so súťažnými podmienkami.

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.