Ubytovanie v Jasnej v hoteli Hotel Riverside Jasná

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Ubytovanie v Jasnej je ideálny spôsobom ako stráviť príjemný víkend (ba aj viac) v Slovenskom horskom prostredí. Ja som bol ubytovaný v Riverside Jasná počas letnej sezóny, v čase, kedy do hôr prichádzajú návštevníci najmä za vysokohorskou turistikou. Hotel Riverside Jasná bol pre mňa ideálnym štartovacím bodom pre začiatok túr. Riverside Jasná je podľa môjho názoru vkusne a moderne zariadený hotel v Jasnej s výbornou dostupnosťou, či už autom alebo MHD s možnosťami pre horskú rekreáciu a pobyt na čerstvom vzduchu :)

ubytovanie jasna riversiderecepcia

ubytovanie jasna riversidečakáreň na recepcii

Ubytovanie v Riverside hotel Jasná

Na hoteli Riverside v Jasnej sa mi páči najmä jeho jednoduchá a rýchla dostupnosť. Nakoľko auto nevlastním, dostal som sa sem s autobusom, ktorý odchádza z vlakovej stanice v Liptovskom Mikuláši a za necelých 20 minút stojí priamo na ceste pred hotelom. Hotel je v údolí, z dvoch strán obklopený vysokými horami, ktoré mu dodávajú jedinečnú atmosféru. Počas môjho pobytu som sa nevedel vynadívať na majestátne kopce, vysoké smreky a nádhernú tatranskú prírodu priamo z okna mojej izby. Ten pocit, keď sa ráno zobudíte a váš prvý pohľad padne na slnkom zaliate stromy Tatier v šume potoka je na nezaplatenie.

Vkusne zariadený hotel Riverside Jasná ma prekvapil svojim štýlovým zariadením, ktoré pripomína tatranskú prírodu. Drevom obkladané steny, množstvo zaujímavých obrazov a svieža vôňa vo mne zanechali pocit príjemného horského hotela. Hotelová izba je vybavená televízorom s množstvom programov a výhodou, ktorú som ocenil bol najmä rýchly internet. Veľmi dobre mi padol aj obrovský, priestranný sprchový kút s voňavým sprchovým gélom. Takúto sprchu budem mať raz doma a budem v nej tráviť hodiny!

Čo sa mi páčilo na ubytovaní v Riverside Jasná

 • výborná dostupnosť autobusom
 • parkovanie priamo pred hotelom
 • vkusne zariadená recepcia
 • detský kútik vedľa recepcie
 • veľmi milý a komunikatívny personál hotela aj reštaurácie
 • obchod so suvenírmi a medovinou
 • vlastné detské ihrisko
 • trampolína
 • rýchly internet
 • dokonalý výhľad z izby na prírodu
 • blízkosť horského potoka
 • dve hojdacie siete priamo pri potoku
 • priestranný sprchový kút so super mydlom
 • hotelová reštaurácia so zľavou pre ubytovaných
 • svieže ovocie každé ráno, jogurty aj sladké dezerty na raňajky
 • Demänovská jaskyňa je kúsok od hotela

ubytovanie jasna riversidehotel z vonku

ubytovanie jasna riversidemoja izba

ubytovanie jasna riversidevkusne zariadená kúpeľňa so sprchovým kútom

ubytovanie jasna riversiderýchly internet

ubytovanie jasna riversideranný pohľad z hotelovej izby

Raňajky v Riverside Jasná

Hotelové raňajky sú sýte a sú podávané v druhej budove, ktorá je počas dňa reštauráciou. Z raňajok si vyberie asi každý, či už je vegetarián, vegán alebo milovník mäsa. Mňa potešila omeleta a párky, zeleninové misy a dva druhy chleba – tmavý a svetlý. Na raňajky boli na výber aj kukuričné cereálie alebo klasické čokoládové guľôčky s mliekom. Moje chuťové bunky si získali waffle so šľahačkou, ovocím a karamelovým topingom, čo bol pre mňa úžasný štart do dňa.

Počas dňa som sa tu stravoval tiež, hotelová reštaurácia ponúka bohaté menu, drinky či dezerty a na všetky jedlá máte zľavu, ak st ubytovaní v hoteli Riverside Jasná. Tí, ktorí sem prídu s deťmi ich určite potešia, nakoľko sa oproti reštaurácii nachádza detské ihrisko s preliezačkami, šmykľavkami a rôznymi hojdačkami a najmä super trampolínou!

ubytovanie jasna riversidewaffle so šľahačkou a karamelovou polevou

ubytovanie jasna riversidemňam!

ubytovanie jasna riversidesvieže ovocie a jogurty každé ráno

ubytovanie jasna riversidebohaté stoly s jedlom

V hoteli som sa cítil veľmi príjemne a môj pobyt spríjemňovala aj multikultúrna spoločnosť. Počas môjho pobytu v Riverside Jasná som stretol mnoho zahraničných návštevníkov, najmä z Portugalska, Českej republiky, Poľska či Maďarska a bol som prekvapený, aký je veľký záujem o Riverside Jasná medzi zahraničnou klientelou.

Demänovská jaskyňa sa nachádza asi minútu peši od hotela, pred ktorým tečie svieži horský potok. Pri tomto potoku sú dve hojdacie siete v ktorých sa hostia Riverside Jasná môžu hojdať a užívať si horský vzduch. Ja som v tejto sieti skoro zaspal :) Ubytovanie v Jasnej bol pre mňa neskutočný relax a odpočinok od rušného mestského života.

ubytovanie jasna riversidehojdacia sieť pred hotelom

ubytovanie jasna riversidedetské ihrisko vedľa hotela Riverside Jasná

ubytovanie jasna riversidemilé baby s medovinou :)

Milan Bardún – svet k vám domov už od roku 2013

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

1 komentár

 1. výborný článok! detailný, precítne vypracovaný a autor si s ním očividne dal veľa záležať! len tak ďalej. som rada, že som navštívila tento portál a dostala som sa k nemu cez super portál 1-2-3-ubytovanie.sk teším sa na ďalšie skvelé články na tomto blogu. budem ich zdieľať. Janka

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.