Ubytovanie v Tatranskej Lomnici: Apartmány Wili Tatry RECENZIA

Ubytovanie v Tatranskej Lomnici: Cestovanie po Slovensku ma baví a vždy si ho viem veľmi užiť. Mojou najobľúbenejšou destináciou sú jednoznačne Tatry, kde sa vždy rád vraciam. Minimálne pre neporovnateľne dýchateľnejší vzduch v porovnaní s Bratislavou. Čo však ja a ubytovanie v Tatrách? Vyskúšal som toho viac, no v poslednej dobe mi učarovali apartmány a apartmánové domy. Takýmto štýlom som býval aj nedávno v Tel Avive a zopakoval som si to aj v Tatranskej Lomnici. Pri mojej poslednej návšteve som bol ubytovaný priamo v centre a to v apartmánovom dome Wili Tatry. Prečo toto rozhodnutie a vrátil by som sa sem?

Ubytovanie v Tatranskej Lomnici

ubytko-v-tatrac-wili
Ranný pohľad z môjho apartmánu
tatranska-lomnica-ubytovanie
Apartmány sa nachádzajú v prírodnom prostredí, avšak blízko centra Tatranskej Lomnice

Ubytovanie v Tatrách: Apartmány Wili Tatry

 • Poloha apartmánu Wili Tatry

Centrálna pozícia v Tatranskej Lomnici je naozaj výhodná, keďže sa sem dostanete pešo z vlakovej stanice za menej ako päť minút. Je to doslova krížom cez park :) Rovnako blízko sú aj turistické trasy, čo som patrične využil. Stredne náročný výstup na Skalnaté pleso dal zabrať, no bolo to presne to, čo som očakával od tohto víkendu. Priamo pred apartmánovým domom sa nachádza parkovisko, takže strach o to, kde zaparkovať mať vôbec nemusíte.

Polohu hodnotím ako veľmi veľké plus a aj ako rozhodujúci faktor pri rezervovaní ubytovania. Pre ubytovanie v Tatranskej Lomnici majú apartmány Wili Tatry naozaj ukážkovú polohu!


TIP: Pozrite si mapu a ceny hotela tu.


 • Vybavenie apartmánov Wili Tatry

Apartmány Wili Tatry sú novo zariadené, o čom svedčí aj fakt, že v deň môjho príchodu so mnou dorazili aj nové postele. Tie boli rozmiestnené do ďalších izieb. K samotnému apartmánu: bol som naozaj milo prekvapený. Po ceste som sa zhrozil, že som si tradične zabudol zobrať šampón, sprchový gél a uterák, no toto všetko ma tu už čakalo, nachystané v izbe. Veľkým plusom je aj umývačka riadu, ktorú som rád využil. Nemusel som myslieť ani na tabletu, keďže tu už bola nachystaná. Stačí ju len zapnúť, odísť na túru či lyžovačku a po návrate vyložiť. Apartmány Wili ponúkajú ubytovanie v Tatranskej Lomnici na úrovni a páčilo sa mi, že som nemusel na nič myslieť.

wili-apartman-lomnica
Nové zariadenie a krb v hlavnej hale ma úplne dostal! V zime musí byť geniálny!
wili-apartments
Posedenie pri krbe

Rezervovať ubytovanie v Tatranskej Lomnici

Aj keď na tento víkend hlásili prevažne búrky a dážď, opak bol pravdou. Určite si všetci viete predstaviť ten úžasný pocit, keď vás ráno zobudí príjemné tatranské slnko. V prípade, že by predsa len pršalo, v apartmáne Wili by som sa nenudil. Súčasťou zariadenia je aj televízor s množstvom programov a ja som si ako najväčší barbar sadol večer pred telku a zaspal pri Nemovi :) moje nohy dostali v tento deň riadne zabrať.

Aj keď je odporúčaná doba „check outu“ o desiatej ráno, mne sa to bohužiaľ nepodarilo dodržať. Nádherné počasie ma opäť vylákalo von a trochu som sa zamotal. Z apartmánu sa mi podarilo odísť až o jednej po obede, no ochotný personál si nesťažoval.

wili-tatr-izba
Spálňa s vlastným balkónom a výhľadom do prírody sa mi veľmi páčila
wili-tatras
Priestranný apartmán s kuchynkou a dvoma spálňami je ideálny pre dva páry alebo skupinu kamarátov
tatranska-lomnica-accomodation
Televízor, balkón a pohľad do druhej spálne, ktorá má tiež vlastný balkón
rooms-wily-tatry
Vybavenie kuchynky ma príjemne prekvapilo. Nemusel som riešiť nič – už mi len musí niekto navariť :)
izby-wili-tatry
Konečne sa mi podarila spraviť fotka, na ktorej celkom dobre vyzerám. Prečo práve v kúpelni? :(

Čo sa mi páčilo na Wili Tatry?

 • centrálna pozícia v Tatranskej Lomnici
 • blízko turistických chodníkov, potravín a vlakovej stanice
 • vlastná reštaurácia
 • apartmány sú novo zariadené
 • v apartmánoch nič nechýba – mali sme tam aj umývačku riadu (rovno s tabletou), rúru, jar na umývanie riadu, kanvicu, uteráky, šampón, sprchový gél a všetko, čo ponúkajú aj hotely
 • výhľad z izby – ráno mi do postele svietilo Tatranské slnko
 • TV s množstvom programov
 • príjemný a sympatický personál
 • nebol problém s tým, že sme sa „odhlásili“ pri odchode o tri hodiny neskôr
 • apartmán sme mali naozaj priestranný, dostal ma obrovský šatník
 • posilňovňa v cene ubytovania
 • vlastný wellness

Čo by som zmenil na Wili Tatry?

 • rýchlosť internetu bola v niektorých častiach apartmánu pomalšia. Avšak, nebol to až tak veľký problém, nakoľko na internete trávim veľké množstvo času a prišiel som sem kvôli prírode
wili-ubytovanie-tatry
Posilňovňa je v cene ubytovania a má všetko, čo potrebujem na tréning

Ubytovanie vo Wili Tatry si môžete rezervovať priamo na webovej stránke alebo cez rezervačný systém.

Vrátil by som sa sem? Apartmány Wili Tatry sú naozaj veľmi priestranné s výbornou polohou. Viem si úplne živo predstaviť partiu štyroch až šiestich kamarátov, ktorí si tu rezervujú ubytovanie a dobre si odpočinú.  Wili Tatry je práve pre tých, ktorí si prišli do odpočinúť do Tatranskej Lomnice a užiť si krásnu prírodu. Ubytovanie v Tatranskej Lomnici v apartmánoch Wili sa mi páčilo a ešte sa sem s partiou vrátim.

Milan Bardún, svet k vám domov už od roku 2013

Ubytovanie v Tatranskej Lomnici: Apartmány Wili Tatry RECENZIA
5 (100%) 1 vote

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here