Výlety z Bratislavy, ktoré sú ideálne na romantické rande

Potrebujem cestovné poistenie či stačí Európsky zdravotný preukaz?

Európsky zdravotný preukaz alebo cestovné poistenie? “Ja mám preukaz poistenca, ja nepotrebujem cestovné poistenie”. Toto je najčastejší argument, ktorý čítam od čitateľov v komentároch k...

Pedikúra rybičkami je nebezpečná a môže viesť k amputácii prstov

Pedikúra rybičkami je jedna z tých najhorších vecí, ktoré si môžete dopriať na dovolenke. Sám som ju kedysi skúsil, kým som ešte nevedel, aké...

Kde hľadať študentské zľavy na letenky & zľavový kód od Emirates

Študentské zľavy na letenky existujú, no veľmi sa o nich nehovorí. Prečo? Podľa mňa sa neoplatia. Respektíve, majú naozaj veľa rôznych podmienok, ktoré nespĺňa...

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Milan búra mýty.

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Je to Mauna Kea na Havaji, pokiaľ sa počíta výška od základne k vrcholu. Jej základňa sa...

Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty

Letenky za 9 Eur sa stali legendárnymi a predáva ich najmä Ryanair a iné nízkonákladové letecké spoločnosti. Ryanair je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá zarába...

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?!

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?! Má to niekoľko dôvodov, ktorými sa chráni spoločnosť, ktorá vám auto prenajíma. A hoci sa...
101,217FansLike
175,421FollowersFollow
105,320FollowersFollow

Máš svoje tipy na romantické výlety z Bratislavy? Ja ich mám hneď niekoľko. V tomto meste som si už čo-to odrandil a odhodlal sa s tebou podeliť o moje tajné miesta, ktoré vždy zabrali a domov som spať nešiel. Možno sú trochu netradičné, no práve preto im pripisujem stopercentnú úspešnosť. Avšak, tieto výlety z Bratislavy sú, samozrejme, vhodné aj pre všetkých tých, ktorí už radenie zavesili na klinec.

Výlety z Bratislavy: Romantické rande, či nedeľná prechádzka

Salaš Príroda v Stupave s prírodnou arómou

Aj keď si povieš, že prečo by si niekoho ťahal na romantické rande na farmu, odpoveď je jednoduchá. Súčasťou rande by mal byť aj dokonalý gurmánsky zážitok. Nie nadarmo sa hovorí, že láska ide cez žalúdok. Ak vezmeš polovičku na kuracie prsia s marhuľou (prípadne kopček ryže a hranolky), zrejme sa ti neodvďačí pekným úsmevom. Salaš Príroda v Stupave mám rád pre ich super bio menu, za ktoré môžem zaplatiť aj kartou.

Výlety z Bratislavy
Súhlasíš?

Zvieratá tu žijú spokojným životom a ako sa budete obaja prechádzať areálom, určite narazíte aj na miestneho capa či jeho kozy vo voľnom výbehu. Aspoň to môžeš zahrať na hrdinu a ochrániť polovičku pred útokom zvieraťa.

TIP: Objednaj si bryndzové halušky s extra bryndzou.

Rozhľadňa Veľká Homola v Modre s krátkou túrou cez tmavý les

Medzi ideálne výlety z Bratislavy za cieľom romantického rande určite patrí moja obľúbená, Veľká Homola za Modrou. Ide o super rozhľadňu z ktorej vidno Pezinok, Bratislavu a občas aj Senec. Stačí, keď zaparkuješ svoje auto pri Zochovej chate a zvyšok dáte peši. Výstup na rozhľadňu trvá zhruba pol hodinu a táto prechádzka hustým lesom je ideálna na blízke zoznamovania.

Po ceste narazíte aj na hvezdáreň a to je už romantika ako vyšitá. Ktorý je Veľký a Malý voz? Hlavne si obuj hrubé ponožky – minule som sa pekne zaboril do blata.

Výlety z Bratislavy

Výlety z Bratislavy
Rozhľadňa v Modre.

Galéria Danubiana pre tých s veľkou predstavivosťou

Danubiana je moja obľúbená galéria v Bratislave a rozhodne patrí medzi najlepšie, ktoré som na Slovensku navštívil. Rád ju zaraďujem medzi top výlety z Bratislavy. Určite sem obaja príďte po dobrom obede v neďalekom Čunove a vychutnajte si zbierku rôznych obrazov a expozícií. Mne sa najviac páčila vonkajšia výstava, kde mi v pamäti utkvela gigantická spermia, ktorá má namiesto hlavy zrkadlo. Nehľadal som v tom hlbší význam.

Výlety z Bratislavy
Danubiana výstava.

Romantické výlety z Bratislavy si viem však predstaviť aj inak. Čo tak výlet do Hainburgu, Lednice na Morave alebo víkend v Budapešti? Napíš mi do komentára tvoje tipy, nech sa nabudúce inšpirujem niečím novým. Nechcem byť v Bratislave známy len tým, že rád chodím na rande do tmavých lesov pri Modre alebo ku kozám v Stupave.


Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

Uložiť Uložiť Uložiť

Travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Dvojnásobný víťaz Social Awards 2022 & 2023 v kategórii Cestovanie, autor knihy Influencer a 2. najvplyvnejší influencer Slovenska podľa rebríčka Forbes 2023.

Milan Bez Mapy

Bloger, spisovateľ, influencer

Najnovšie blogy

dnes najčítanejšie

DISKUSIA

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.