Ako vyzerá bežný deň blogera? Keď sme boli s Crazy Sexy Fun Traveler na Filipínach, natočili sme náš celý deň. Pozri si vo vlogu, čo robí bloger, keď pracuje/nepracuje na exotickom ostrove. Ja som si vytvoril vlastný pracovný režim, o ktorom viac píšem nižšie, pod videom. Pozri si vlog a daj mi vedieť, či by si si podobný životný štýl vedel predstaviť aj ty.

Ako vyzerá bežný deň blogera

V tomto videu sme spolu s Alex zdokumentovali bežný deň travel blogera na Filipínach. Avšak, to veľmi záleží. U mňa to funguje tak, že keď cestujem a pracujem zároveň, snažím sa nájsť rovnováhu medzi prácou a zábavou. Chvíľu mi to trvalo, no nakoniec som to zvládol a našiel perfektnú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Aby som nebol neustále zatvorený v kaviarni, no tiež sa nepofľakoval celé dni po okolí a aj niečo reálne zarobil. Obvykle mám nastavený svoj vlastný algoritmus, obvykle jeden celý deň pracujem a následne druhý skúmam, kde som. Alebo dva dni pracujem a dva mám voľno bez ohľadu na to, či je pondelok ráno alebo sobota poobede. Mnohokrát ani neviem, aký je deň v týždni.

ako vyzerá bežný deň blogera
Produktívny aj na konferencii v Španielsku

Toto mi veľmi vyhovuje. Viem si nájsť čas na prácu aj zábavu a nikdy nevybehnem z pracovného nasadenia, ktoré je pre mňa dôležité. Keď som pracoval v korporácii a išiel na dovolenku, mával som depresie v prvý deň v práci po návrate. Takto však nemám pocit, že zameškávam robotu a krajinu kde som si neužívam. Mne to funguje skvelo.

TIP: Prečítaj si, ako zvyšujem svoju produktivitu ako digitálny nomád. Spísal som zoznam aplikácií a nástrojov, ktoré mi mrte pomáhajú.


Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Pozri sa do môjho obchodu.

Cestovaniu zdar!

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.