Ako vyzerá bežný deň blogera? Pozri si tento vlog z Filipín
5 (100%) 1 vote

Ako vyzerá bežný deň blogera? Keď sme boli s Crazy Sexy Fun Traveler na Filipínach, natočili sme náš celý deň. Pozri si vo vlogu, čo robí bloger, keď pracuje/nepracuje na exotickom ostrove. Ja som si vytvoril vlastný pracovný režim, o ktorom viac píšem nižšie, pod videom. Pozri si vlog a daj mi vedieť, či by si si podobný životný štýl vedel predstaviť aj ty.

Ako vyzerá bežný deň blogera

V tomto videu sme spolu s Alex zdokumentovali bežný deň travel blogera na Filipínach. Avšak, to veľmi záleží. U mňa to funguje tak, že keď cestujem a pracujem zároveň, snažím sa nájsť rovnováhu medzi prácou a zábavou. Chvíľu mi to trvalo, no nakoniec som to zvládol a našiel perfektnú rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom.

Aby som nebol neustále zatvorený v kaviarni, no tiež sa nepofľakoval celé dni po okolí a aj niečo reálne zarobil. Obvykle mám nastavený svoj vlastný algoritmus, obvykle jeden celý deň pracujem a následne druhý skúmam, kde som. Alebo dva dni pracujem a dva mám voľno bez ohľadu na to, či je pondelok ráno alebo sobota poobede. Mnohokrát ani neviem, aký je deň v týždni.

ako vyzerá bežný deň blogera
Produktívny aj na konferencii v Španielsku

Toto mi veľmi vyhovuje. Viem si nájsť čas na prácu aj zábavu a nikdy nevybehnem z pracovného nasadenia, ktoré je pre mňa dôležité. Keď som pracoval v korporácii a išiel na dovolenku, mával som depresie v prvý deň v práci po návrate. Takto však nemám pocit, že zameškávam robotu a krajinu kde som si neužívam. Mne to funguje skvelo.

TIP: Prečítaj si, ako zvyšujem svoju produktivitu ako digitálny nomád. Spísal som zoznam aplikácií a nástrojov, ktoré mi mrte pomáhajú.


Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Pozri sa do môjho obchodu.

Cestovaniu zdar!

Odpovedať

Okomentuj
Sem napíš svoje meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.