Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty

110,945FansLike
193,649FollowersFollow
109,424FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer podľa Forbes Slovensko.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Letenky za 9 Eur sa stali legendárnymi a predáva ich najmä Ryanair a iné nízkonákladové letecké spoločnosti. Ryanair je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá zarába peniaze tým, že prepravuje cestujúcich medzi rôznymi destináciami.

Tento článok je súčasťou blogov zo série Milan búra mýty, kde každú stredu búram jeden cestovateľský mýtus, ktorému Slováci veria. Prečítajte si ostatné články.

Letenky za 9 Eur ponúka najmä Ryanair, ako je možné, že je v zisku?

Spoločnosť zarába peniaze aj predajom ďalších služieb, ako je batožina, jedlo a nápoje, letenky a dokonca aj reklama. Ryanair je jednou z najziskovejších leteckých spoločností na svete a v roku 2021 zarobil zisk 1,5 miliardy eur.

@milan_bezmapy 💅 Ak chcete počas letu masáž, vyberte si inú aerolinku. Biznis model nízkonákladoviek je závideniahodný a tak úspešný, že aj „normálne“ spoločnosti, ako AirFrance, ich kopírujú. Lietate s nimi aj vy? #milanbezmapy #dnescestujem #dovolenka #milanburamyty #ryanair #wizzair #aviation #lowcost ♬ original sound – Milan Bez Mapy

Ryanair je schopný zarábať peniaze aj pri nízkych cenách leteniek, pretože má nízke náklady. Spoločnosť má malý počet zamestnancov, používa staršie lietadlá a prevádzkuje len základné služby. Prečítajte si ako používať Ryanair Fare Finder.

Ryanair je tiež schopný ušetriť peniaze tým, že má jednoduchý proces rezervácie a check-inu. Ryanair je kritizovaný za svoje nízke ceny a tvrdé podmienky. Spoločnosť však bola tiež chválená za to, že pomohla sprístupniť leteckú dopravu širšej verejnosti.

TIP: Pozrite si aktuálne akicové letenky na tomto odkaze.

Ako kúpiť lacné letenky v Ryanair
Ako kúpiť lacné letenky v Ryanair

Ako kúpiť lacné letenky v Ryanair

Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty
Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty

Áno, Ryanair ponúka letenky za 9 eur. Letenky sú však často obmedzené na konkrétne dátumy a destinácie. Ak chcete nájsť letenky za 9 eur, je dôležité byť flexibilný s dátumami cesty a byť ochotný letieť na menej obľúbené letiská.

Tu je niekoľko tipov, ako nájsť lacné letenky na Ryanair

  • Rezervujte si letenky v predstihu. Čím skôr si rezervujete letenky, tým je pravdepodobnejšie, že nájdete lacné letenky.
  • Buďte flexibilní s dátumami cesty. Ak môžete, letieť počas týždňa namiesto víkendu.
  • Buďte ochotní letieť na menej obľúbené letiská. Ryanair často ponúka lacnejšie letenky na letiská, ktoré nie sú také obľúbené ako letiská v centre mesta.
  • Sledujte akcie a zľavy. Ryanair často ponúka akcie a zľavy na letenky. Môžete sa prihlásiť na odber e-mailových upozornení, aby ste boli informovaní o najnovších ponukách.

2 COMMENTS

  1. Ahoj. Len pre info Ryanair ma najmladšiu flotilu a najnovšie lietadlá v Európe a na svete. Priemerný vek je cca 6 rokov. Šetrí na tom, že údržba mladej flotily je lacnejšia než u starých lietadiel a väčšinu závad odstráni výrobca v rámci záruky, že pri veľkých objednávkach u Boeingu (robil ich najmä v krízových rokoch) vyrokoval výrazné zľavy a že má zauj´mavý spôsob refinancovania a daľšieho odpredaja lietadiel. Denné využitie lietadiel cez 13hod je ďaľší údaj, o ktorom iné spoločnosti len snívajú. Nová flotila má aj najnižšiu spotrebu paliva a čím nižší je celkový účet za palivo, tým nižšie sú prevádzkové náklady ktoré si spomínal. Určite nepoužíva staršie lietadlá (s vynimkou flotily A320, ale tú kúpil spoločne so značkou Lauda a pomaly ich obmieňa). Robo

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.