Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty

Pedikúra rybičkami je nebezpečná a môže viesť k amputácii prstov

Pedikúra rybičkami je jedna z tých najhorších vecí, ktoré si môžete dopriať na dovolenke. Sám som ju kedysi skúsil, kým som ešte nevedel, aké...

Kde hľadať študentské zľavy na letenky & zľavový kód od Emirates

Študentské zľavy na letenky existujú, no veľmi sa o nich nehovorí. Prečo? Podľa mňa sa neoplatia. Respektíve, majú naozaj veľa rôznych podmienok, ktoré nespĺňa...

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Milan búra mýty.

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Je to Mauna Kea na Havaji, pokiaľ sa počíta výška od základne k vrcholu. Jej základňa sa...

Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty

Letenky za 9 Eur sa stali legendárnymi a predáva ich najmä Ryanair a iné nízkonákladové letecké spoločnosti. Ryanair je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá zarába...

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?!

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?! Má to niekoľko dôvodov, ktorými sa chráni spoločnosť, ktorá vám auto prenajíma. A hoci sa...

3 rady ako dostať odškodné za meškanie lietadla + zľavový kód

Odškodné za meškanie lietadla je niečo o čom mnohí ani len netušia, že môžu dostať a majú nárok. Veľakrát mi píšete na Instagrame, že...
97,246FansLike
163,701FollowersFollow
103,101FollowersFollow

Letenky za 9 Eur sa stali legendárnymi a predáva ich najmä Ryanair a iné nízkonákladové letecké spoločnosti. Ryanair je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá zarába peniaze tým, že prepravuje cestujúcich medzi rôznymi destináciami.

Tento článok je súčasťou blogov zo série Milan búra mýty, kde každú stredu búram jeden cestovateľský mýtus, ktorému Slováci veria. Prečítajte si ostatné články.

Letenky za 9 Eur ponúka najmä Ryanair, ako je možné, že je v zisku?

Spoločnosť zarába peniaze aj predajom ďalších služieb, ako je batožina, jedlo a nápoje, letenky a dokonca aj reklama. Ryanair je jednou z najziskovejších leteckých spoločností na svete a v roku 2021 zarobil zisk 1,5 miliardy eur.

@milan_bezmapy 💅 Ak chcete počas letu masáž, vyberte si inú aerolinku. Biznis model nízkonákladoviek je závideniahodný a tak úspešný, že aj „normálne“ spoločnosti, ako AirFrance, ich kopírujú. Lietate s nimi aj vy? #milanbezmapy #dnescestujem #dovolenka #milanburamyty #ryanair #wizzair #aviation #lowcost ♬ original sound – Milan Bez Mapy

Ryanair je schopný zarábať peniaze aj pri nízkych cenách leteniek, pretože má nízke náklady. Spoločnosť má malý počet zamestnancov, používa staršie lietadlá a prevádzkuje len základné služby. Prečítajte si ako používať Ryanair Fare Finder.

Ryanair je tiež schopný ušetriť peniaze tým, že má jednoduchý proces rezervácie a check-inu. Ryanair je kritizovaný za svoje nízke ceny a tvrdé podmienky. Spoločnosť však bola tiež chválená za to, že pomohla sprístupniť leteckú dopravu širšej verejnosti.

TIP: Pozrite si aktuálne akicové letenky na tomto odkaze.

Ako kúpiť lacné letenky v Ryanair
Ako kúpiť lacné letenky v Ryanair

Ako kúpiť lacné letenky v Ryanair

Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty
Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty

Áno, Ryanair ponúka letenky za 9 eur. Letenky sú však často obmedzené na konkrétne dátumy a destinácie. Ak chcete nájsť letenky za 9 eur, je dôležité byť flexibilný s dátumami cesty a byť ochotný letieť na menej obľúbené letiská.

Tu je niekoľko tipov, ako nájsť lacné letenky na Ryanair

  • Rezervujte si letenky v predstihu. Čím skôr si rezervujete letenky, tým je pravdepodobnejšie, že nájdete lacné letenky.
  • Buďte flexibilní s dátumami cesty. Ak môžete, letieť počas týždňa namiesto víkendu.
  • Buďte ochotní letieť na menej obľúbené letiská. Ryanair často ponúka lacnejšie letenky na letiská, ktoré nie sú také obľúbené ako letiská v centre mesta.
  • Sledujte akcie a zľavy. Ryanair často ponúka akcie a zľavy na letenky. Môžete sa prihlásiť na odber e-mailových upozornení, aby ste boli informovaní o najnovších ponukách.

Travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Dvojnásobný víťaz Social Awards 2022 & 2023 v kategórii Cestovanie, autor knihy Influencer a 2. najvplyvnejší influencer Slovenska podľa rebríčka Forbes 2023.

Milan Bez Mapy

Bloger, spisovateľ, influencer

Najnovšie blogy

dnes najčítanejšie

DISKUSIA

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.