Narodeninová súťaž, lebo Bez Mapy bude mať čoskoro 3 roky

103,217FansLike
186,749FollowersFollow
108,106FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Narodeninová súťaž: Ó áno, ôsmy december dvetisíc trinásť o tretej hodine ráno bol deň, kedy za mi zmenil život. Vtedy sa ešte nezmenil, ale celé sa to začalo. No a už to budú tri roky od napísania prvého článku (ktorý mal byť pôvodne len pre moju rodinu a kamarátov), no celé sa do dáko zvrtlo. Dnes patrí Bez Mapy medzi najčítanejšie cestovateľské blogy na Slovensku. Dosť ale samochvály (niečo tu smrdí).


Ako to začalo: 8.12.2013, 3:11 AM. Neviem spať a vonku zasa strašne sneží. Je asi -20 °C. Študujem záhradnú architektúru v Tartu, čo je druhé najväčšie mesto v Estónsku a neviem spať. Všetci sa ma pýtajú, ako to tu vyzerá – idem teda založiť blog Bez Mapy a po anglicky napísať celú storku: Tere, my third month of erasmus in Estonia. Viac písať nebudem, toto im musí stačiť.


No a dnes tu mám pre teba narodeninovú súťaž o dámsky cestovateľský ruksak s úplne super sovičkami s veľkými očami. To aby ten ruksak poriadne kukal, kam ho všade zoberieš. Do súťaže ho venoval internetový obchod Letný Hit bodka eská. Dôležité info (ako jeho cena) a iné si pozri na ich stránke. Vingate ruksaky sú teraz in a ty dostaneš ten so sovami.

Ako sa zapojíš? Napíš mi, čo v ňom nebude chýbať, keď pôjdeš k babke najbližšie porozprávať jej niečo o svete 🙂

Výherkyňa: Daniela Múčková

Čo nikdy nechýba v tvojom ruksaku, keď cestuješ k babke?: Keď sa ide k „bapke“, tak sa nesmie zabudnúť zobrať do batohu handričku na jej okuliare, aby videla na všetky tie fotky a videá, ktoré sa jej budú ukazovať („bapka“ má večne zapackané okuliare od múky, lebo stále pečie buchty – najlepšie na svete samozrejme).

Potom treba aj náhradnú batériu do načúvacieho prístroja, lebo slabo počuje (aby počula všetky tie úžasné zážitky z cestovania). A samozrejme kopec plastových zatváracích nádob, aby sa zbytočne netrápila, že do čo mi mám zabaliť všetky tie napečené a navarené dobroty 🙂

PS: a na darček pre „bapku“ nesmieme zabudnúť 🙂

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.