Narodeninová súťaž, lebo Bez Mapy bude mať čoskoro 3 roky

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Narodeninová súťaž: Ó áno, ôsmy december dvetisíc trinásť o tretej hodine ráno bol deň, kedy za mi zmenil život. Vtedy sa ešte nezmenil, ale celé sa to začalo. No a už to budú tri roky od napísania prvého článku (ktorý mal byť pôvodne len pre moju rodinu a kamarátov), no celé sa do dáko zvrtlo. Dnes patrí Bez Mapy medzi najčítanejšie cestovateľské blogy na Slovensku. Dosť ale samochvály (niečo tu smrdí).


Ako to začalo: 8.12.2013, 3:11 AM. Neviem spať a vonku zasa strašne sneží. Je asi -20 °C. Študujem záhradnú architektúru v Tartu, čo je druhé najväčšie mesto v Estónsku a neviem spať. Všetci sa ma pýtajú, ako to tu vyzerá – idem teda založiť blog Bez Mapy a po anglicky napísať celú storku: Tere, my third month of erasmus in Estonia. Viac písať nebudem, toto im musí stačiť.


No a dnes tu mám pre teba narodeninovú súťaž o dámsky cestovateľský ruksak s úplne super sovičkami s veľkými očami. To aby ten ruksak poriadne kukal, kam ho všade zoberieš. Do súťaže ho venoval internetový obchod Letný Hit bodka eská. Dôležité info (ako jeho cena) a iné si pozri na ich stránke. Vingate ruksaky sú teraz in a ty dostaneš ten so sovami.

Ako sa zapojíš? Napíš mi, čo v ňom nebude chýbať, keď pôjdeš k babke najbližšie porozprávať jej niečo o svete :)

Výherkyňa: Daniela Múčková

Čo nikdy nechýba v tvojom ruksaku, keď cestuješ k babke?: Keď sa ide k „bapke“, tak sa nesmie zabudnúť zobrať do batohu handričku na jej okuliare, aby videla na všetky tie fotky a videá, ktoré sa jej budú ukazovať („bapka“ má večne zapackané okuliare od múky, lebo stále pečie buchty – najlepšie na svete samozrejme).

Potom treba aj náhradnú batériu do načúvacieho prístroja, lebo slabo počuje (aby počula všetky tie úžasné zážitky z cestovania). A samozrejme kopec plastových zatváracích nádob, aby sa zbytočne netrápila, že do čo mi mám zabaliť všetky tie napečené a navarené dobroty :-)

PS: a na darček pre „bapku“ nesmieme zabudnúť :-)

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.