Nočný život na Mykonose a tipy na najlepšie kluby, bary a párty na pláži

Kam idú výkaly z toalety v lietadle, keď spláchnem? Milan búra mýty

Toalety v lietadle sú jedna veľká záhada. Viete, kam ide obsah toalety v lietadle, keď spláchnem? Nie, nepadajú ľuďom na hlavy a do bazénov,...

Sú piloti v Ryanair neskúsení a nevedia lietať? Milan búra mýty

Sú piloti v Ryanair neskúsení? Ľudia tvrdia, že nebudú lietať s Ryanairom, že to je najhoršia letecká spoločnosť v Európe. Toto je nový diel...

Ako na cestovanie počas Ramadánu a rady ktoré sa zídu

Cestovanie počas Ramadánu má svoje výhody aj nevýhody. Spomeniem ich nižšie, no veľa z nás má z cestovania počas Ramadánu zbytočný strach. Ja som...

Zlé meno na letenke (obvykle) nebýva problém, ako ho opraviť?

Zlé meno na letenke nebýva až taký problém. Ja už som prestal počítať, koľkokrát som si kúpil letenku so zlým menom alebo preklepom. Keď...

Oplatí sa nakupovanie v Duty Free a ako vzniklo? Milan búra mýty

Oplatí sa nakupovanie v Duty Free? Úspory, ktoré získate z bezcolných nákupov, závisia vo veľkej miere od toho, čo kupujete a kde to kupujete....

Biele pruhy za lietadlom, Chemtrails, (ne)slúžia na otrávenie ľudí

Biele pruhy za lietadlom. Večná téma konšpirátorov, ktorí veria, že slúžia na vraždenie ľudí, roznášanie chorôb či škodcov alebo vírusov, ktoré zmenia ľudí na...
66,358FansLike
130,087FollowersFollow
79,244FollowersFollow

Nočný život na Mykonose a párty sú preslávené po celom svete. Sám som sa ich zúčastnil a áno, sú presne také, ako sa o nich hovorí. Nie nadarmo sem chodia na párty svetové celebrity, influenceri a všetci tí, ktorí majú radi dobrú hudbu. V tomto článku som sa rozhodol spísať svoje osobné tipy na najlepšie kluby, bary a plážové párty na Mykonose, ktoré mám osobne vyskúšané. A keďže som, zatiaľ, neskúsil na Mykonose všetko, na konci článku je aj pár tipov, ktoré odporúčajú ostatní.

Nočný život na Mykonose? Toto sú tipy na najlepšie kluby, bary a plážové párty

O Mykonose mám na tomto blogu viacero článkov. Do pozornosti by som dal rád moje tipy čo vidieť na Mykonose, kde nájdete aj tipy na ubytovanie, pamiatky (áno, Mykonos má aj pamiatky) a výlety. Ak sa vám nechce plánovať, tu je môj vzorový itinerár na dovolenku na Mykonose podľa Milana Bez Mapy za tri dni.

V ňom stihnete párty, spoznáte ostrov, jeho pláže, kluby a urobíte si tiež celodenný výlet na menší ostrov vedľa Mykonosu. Odporúčam uložiť si ho. Tu nájdete aktuálne akciové letenky na Mykonos, ak nájdete za šesťdesiat eur spiatočne, to je dobrá cena, kupujte. Dopredu hovorím, na Mykonose je tak neskutočne veľa klubov, že nočný život tu je oveľa zaujímavejší, ako denný haha. Možno budete mať svoje obľúbené bary, no ja vám rád dám inšpiráciu v tomto blogu.

Nočný život na Mykonose? Toto sú tipy na najlepšie kluby, bary a plážové párty
Nočný život na Mykonose? Toto sú tipy na najlepšie kluby, bary a plážové párty

Moje obľúbené nočné kluby na Mykonose

 • Argo je klub, kde som si toho zažil veľa. Moja historicky prvá návšteva Mykonosu bola počas pandémie a mimo sezóny. Argo bol jeden z mála klubov, ktorý bol otvorený a tak som sa v ňom s kamarátkami veľmi dobre zabavil.
  Počas mojich ďalších návštev sme sa zoznámili so zamestnancami a dávali nám drink zadarmo za každého človeka, ktorého nalákame dnu. Bola to zábava. Čo by som občas Argu vytkol je ich playlist. Vo všeobecnosti hrajú dobre, no podľa môjho názoru Baby One More Time od Britney Spears nepatrí do klubu v roku 2022. Na moje počudovanie má Argo na Tripadvisore pomerne zlé hodnotenie. Možno to bude tou Britney.
 • Cosi bar sa nachádza priamo na svetoznámej Matogliani Street, ktorá je známa svojimi ružovo kvitnúcimi bugenvileami. „Sme neformálna, kvalitná a cenovo dostupná kaviareň s barom, kde sa od rána do neskorej noci podávajú skvelé nápoje.„, píšu na svojom webe. Celé mesto Mykonos je veľká párty. Keď sa spustí hudba, začína párty a všetci si užívajú noci na ostrove.
 • Queen of Mykonos je bar, do ktorého vojdete bez toho, aby ste o tom vedeli. Hoci nie je ničím špeciálny a v jeho vnútri som vždy strávil len čas potrebný na návštevu toalety, to čo sa deje vonku je neskutočné. Stoly majú vyložené priamo na ulici a celá párty sa odohráva vonku.
  Odporúčam vám počkať na čas, kedy začne ohňostroj z malých čiernych trblietavých papierikov, ktoré z času na čas vystrelia z dela do vzduchu a tie pomaly padajú na každého pod nimi. Skvelý zážitok spolu so super hudbou.
 • Negrita Bar Mykonos je skvelý nočný bar priamo pri mori v populárnej časti Little Venice. Hrajú tam skvelú hudbu. Odporúčam prísť do Negrity tesne pred západom slnka a vydržať tu minimálne do tretej rána.
 • 180 sunset bar je viac ako párty miesto kultivovaný bar s krásnymi výhľadmi. Treba sem rezerváciu, no odporúčam aj tak. Naplánujte si rezerváciu pred západom slnka. Uvidíte krásne slnko zapadať ponad biele domy Mykonosu až do mora.

Moje obľúbené plážové kluby na Mykonose

 • Jackie O je môj obľúbený plážový bar na pláži Super Paradise Beach. Odporúčam vám zobrať si sem water taxi o ktorom som písal v článkoch prelinkovaných vyššie. Jackie O má bazén, sprchy, robia tu ľahké a dobré jedlo a, samozrejme, hrá tu super hudba. Ide o denný plážový bar, kde si môžete prenajať lehátko, piť prosecco, kúpať sa v bazéne alebo počúvať dobrú hudbu.
 • Guapa Loca je také špeciálne miesto. Moja návšteva Mykonosu sa už asi nikdy neobíde bez tohto plážového baru na Paradise Beach. Ich happy hour, dva drinky za cenu jedného, je veľmi nebezpečná. Kreatívne názvy drinkov, veľmi dobrá hudba a poloha priamo na pláži robia z Guapa Loca jeden z mojich najobľúbenejších plážových barov na Mykonose. Ak sa v ňom stretneme, asi si to nebudeme pamätať, haha.
V plážovom klube Jackie O na Super Paradise Beach
V plážovom klube Jackie O na Super Paradise Beach
Jackie O, Super Paradise Beach
Jackie O, Super Paradise Beach
Dovolenka na Mykonose podľa Milana Bez Mapy a itinerár na 3 dni
Dovolenka na Mykonose podľa Milana Bez Mapy.

Ja mám veľmi málo fotiek z vyššie spomenutých podnikov. Je to z toho dôvodu, že keď je človek na dovolenke na Mykonose, mobil je to posledné, na čo myslí. Užite si Mykonos a do komentárov mi dajte tipy na ďalšie bary a kluby, ktoré sú podľa vás ideálne pre nočný život na Mykonose.

S láskou, Milan Bez Mapy

Najnovšie blogy

dnes najčítanejšie

DISKUSIA

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.