Nočný život na Mykonose a tipy na najlepšie kluby, bary a párty na pláži

Potrebujem cestovné poistenie či stačí Európsky zdravotný preukaz?

Európsky zdravotný preukaz alebo cestovné poistenie? “Ja mám preukaz poistenca, ja nepotrebujem cestovné poistenie”. Toto je najčastejší argument, ktorý čítam od čitateľov v komentároch k...

Pedikúra rybičkami je nebezpečná a môže viesť k amputácii prstov

Pedikúra rybičkami je jedna z tých najhorších vecí, ktoré si môžete dopriať na dovolenke. Sám som ju kedysi skúsil, kým som ešte nevedel, aké...

Kde hľadať študentské zľavy na letenky & zľavový kód od Emirates

Študentské zľavy na letenky existujú, no veľmi sa o nich nehovorí. Prečo? Podľa mňa sa neoplatia. Respektíve, majú naozaj veľa rôznych podmienok, ktoré nespĺňa...

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Milan búra mýty.

Mount Everest nie je najvyššia hora sveta. Je to Mauna Kea na Havaji, pokiaľ sa počíta výška od základne k vrcholu. Jej základňa sa...

Ako zarába Ryanair ak má letenky za 9 Eur? Milan búra mýty

Letenky za 9 Eur sa stali legendárnymi a predáva ich najmä Ryanair a iné nízkonákladové letecké spoločnosti. Ryanair je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá zarába...

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?!

Prečo potrebujem kreditnú kartu pri prenájme auta na dovolenke?! Má to niekoľko dôvodov, ktorými sa chráni spoločnosť, ktorá vám auto prenajíma. A hoci sa...
101,217FansLike
175,421FollowersFollow
105,320FollowersFollow

Nočný život na Mykonose a párty sú preslávené po celom svete. Sám som sa ich zúčastnil a áno, sú presne také, ako sa o nich hovorí. Nie nadarmo sem chodia na párty svetové celebrity, influenceri a všetci tí, ktorí majú radi dobrú hudbu. V tomto článku som sa rozhodol spísať svoje osobné tipy na najlepšie kluby, bary a plážové párty na Mykonose, ktoré mám osobne vyskúšané. A keďže som, zatiaľ, neskúsil na Mykonose všetko, na konci článku je aj pár tipov, ktoré odporúčajú ostatní.

Nočný život na Mykonose? Toto sú tipy na najlepšie kluby, bary a plážové párty

O Mykonose mám na tomto blogu viacero článkov. Do pozornosti by som dal rád moje tipy čo vidieť na Mykonose, kde nájdete aj tipy na ubytovanie, pamiatky (áno, Mykonos má aj pamiatky) a výlety. Ak sa vám nechce plánovať, tu je môj vzorový itinerár na dovolenku na Mykonose podľa Milana Bez Mapy za tri dni.

V ňom stihnete párty, spoznáte ostrov, jeho pláže, kluby a urobíte si tiež celodenný výlet na menší ostrov vedľa Mykonosu. Odporúčam uložiť si ho. Tu nájdete aktuálne akciové letenky na Mykonos, ak nájdete za šesťdesiat eur spiatočne, to je dobrá cena, kupujte. Dopredu hovorím, na Mykonose je tak neskutočne veľa klubov, že nočný život tu je oveľa zaujímavejší, ako denný haha. Možno budete mať svoje obľúbené bary, no ja vám rád dám inšpiráciu v tomto blogu.

Nočný život na Mykonose? Toto sú tipy na najlepšie kluby, bary a plážové párty
Nočný život na Mykonose? Toto sú tipy na najlepšie kluby, bary a plážové párty

Moje obľúbené nočné kluby na Mykonose

 • Argo je klub, kde som si toho zažil veľa. Moja historicky prvá návšteva Mykonosu bola počas pandémie a mimo sezóny. Argo bol jeden z mála klubov, ktorý bol otvorený a tak som sa v ňom s kamarátkami veľmi dobre zabavil.
  Počas mojich ďalších návštev sme sa zoznámili so zamestnancami a dávali nám drink zadarmo za každého človeka, ktorého nalákame dnu. Bola to zábava. Čo by som občas Argu vytkol je ich playlist. Vo všeobecnosti hrajú dobre, no podľa môjho názoru Baby One More Time od Britney Spears nepatrí do klubu v roku 2022. Na moje počudovanie má Argo na Tripadvisore pomerne zlé hodnotenie. Možno to bude tou Britney.
 • Cosi bar sa nachádza priamo na svetoznámej Matogliani Street, ktorá je známa svojimi ružovo kvitnúcimi bugenvileami. „Sme neformálna, kvalitná a cenovo dostupná kaviareň s barom, kde sa od rána do neskorej noci podávajú skvelé nápoje.„, píšu na svojom webe. Celé mesto Mykonos je veľká párty. Keď sa spustí hudba, začína párty a všetci si užívajú noci na ostrove.
 • Queen of Mykonos je bar, do ktorého vojdete bez toho, aby ste o tom vedeli. Hoci nie je ničím špeciálny a v jeho vnútri som vždy strávil len čas potrebný na návštevu toalety, to čo sa deje vonku je neskutočné. Stoly majú vyložené priamo na ulici a celá párty sa odohráva vonku.
  Odporúčam vám počkať na čas, kedy začne ohňostroj z malých čiernych trblietavých papierikov, ktoré z času na čas vystrelia z dela do vzduchu a tie pomaly padajú na každého pod nimi. Skvelý zážitok spolu so super hudbou.
 • Negrita Bar Mykonos je skvelý nočný bar priamo pri mori v populárnej časti Little Venice. Hrajú tam skvelú hudbu. Odporúčam prísť do Negrity tesne pred západom slnka a vydržať tu minimálne do tretej rána.
 • 180 sunset bar je viac ako párty miesto kultivovaný bar s krásnymi výhľadmi. Treba sem rezerváciu, no odporúčam aj tak. Naplánujte si rezerváciu pred západom slnka. Uvidíte krásne slnko zapadať ponad biele domy Mykonosu až do mora.

Moje obľúbené plážové kluby na Mykonose

 • Jackie O je môj obľúbený plážový bar na pláži Super Paradise Beach. Odporúčam vám zobrať si sem water taxi o ktorom som písal v článkoch prelinkovaných vyššie. Jackie O má bazén, sprchy, robia tu ľahké a dobré jedlo a, samozrejme, hrá tu super hudba. Ide o denný plážový bar, kde si môžete prenajať lehátko, piť prosecco, kúpať sa v bazéne alebo počúvať dobrú hudbu.
 • Guapa Loca je také špeciálne miesto. Moja návšteva Mykonosu sa už asi nikdy neobíde bez tohto plážového baru na Paradise Beach. Ich happy hour, dva drinky za cenu jedného, je veľmi nebezpečná. Kreatívne názvy drinkov, veľmi dobrá hudba a poloha priamo na pláži robia z Guapa Loca jeden z mojich najobľúbenejších plážových barov na Mykonose. Ak sa v ňom stretneme, asi si to nebudeme pamätať, haha.
V plážovom klube Jackie O na Super Paradise Beach
V plážovom klube Jackie O na Super Paradise Beach
Jackie O, Super Paradise Beach
Jackie O, Super Paradise Beach
Dovolenka na Mykonose podľa Milana Bez Mapy a itinerár na 3 dni
Dovolenka na Mykonose podľa Milana Bez Mapy.

Ja mám veľmi málo fotiek z vyššie spomenutých podnikov. Je to z toho dôvodu, že keď je človek na dovolenke na Mykonose, mobil je to posledné, na čo myslí. Užite si Mykonos a do komentárov mi dajte tipy na ďalšie bary a kluby, ktoré sú podľa vás ideálne pre nočný život na Mykonose.

S láskou, Milan Bez Mapy

Travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Dvojnásobný víťaz Social Awards 2022 & 2023 v kategórii Cestovanie, autor knihy Influencer a 2. najvplyvnejší influencer Slovenska podľa rebríčka Forbes 2023.

Milan Bez Mapy

Bloger, spisovateľ, influencer

Najnovšie blogy

dnes najčítanejšie

DISKUSIA

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.