Koľko mi Plná Peňaženka zarobila za 1 rok používania + moje tipy

103,217FansLike
187,229FollowersFollow
108,106FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Plná Peňaženka? Písal som o nej už dávnejšie a sám ju využívam už viac ako rok. Najmä vtedy, keď si rezervujem ubytovanie. Rozhodol som sa spísať, ako šetrím na ubytovaní a letenkách s Plnou peňaženkou a pridal pár screen shotov z toho, koľko som za rok používania zarobil.

Plná peňaženka, recenzie a moje skúsenosti

luxusné hotely na Slovensku
Wellness pobyt v hoteli Kontakt.

V skratke, čo je to Plná Peňaženka?

  • ide o cash backový portál, kde dostávam niekoľko % z objednávky späť. Nemusí to byť len cestovanie, no to využívam najviac. Sú tam letecké spoločnosti, cestovné kancelárie, wellness pobyty, či požičovne áut. Všetky ponuky cestovania s cashbackom nájdeš tu. V kategóriách mimo cestovania ponúkajú aj módu, elektro, drogériu a podobne. Ak by som robil všetky svoje nákupy iba cez internet, myslím, že by sa to pekne oplatilo.

Ako ale zabezpečím, aby mi bol cashback z nákupu zarátaný v mojom profile a následne vyplatený? Trik spočíva v tom navštíviť dané stránky preklikom z Plnej Peňaženky. Keď si idem rezervovať spomínané ubytovanie na Bookingu, spravím nasledovné:

  1. Prihlásim sa do Plnej Peňaženky.
  2. Klinkem na logo Bookingu a následne som presmerovaný na ich stránku.
  3. Pokračujem ako normálne – rezervujem si ubytovanie (alebo čokoľvek iné)-
  4. Po dokončené rezervácie chvíľu počkám pár dní a následne vidím zaregistrovanú odmenu v Plnej Peňaženke.

Koľko mi Plná peňaženka zarobila za rok používania?

Nižšie prikladám screenshot toho, koľko mi Plná peňaženka zarobila za jeden rok používania. Ako som spomínal, využívam ju najmä na cashback ubytovania v Bookingu, kde dostávam naspäť 4 percentá. V minulosti to boli iba 3.

Podľa screenshotu mi vyplatili 187,12 € a v registrovaných a potvrdených odmenách mám aktuálne 133,50 €. Keď si to zrátam, dokopy to je 320,62 €, čo je podľa mňa už celkom zaujímavá suma. Za to sa dá kúpiť už celkom zaujímavá letenka.

TIP: Registruj sa do Plnej Peňaženky.plná peňaženka skúsenosti

Odmeny za jeden rok používania.A približne takto to vyzerá, keď sa prihlásim a vidím, za čo mám odmenu a koľko percent. V tabuľke vidím, že som dostal napríklad 10 € za odporúčanie používateľa a tiež percentá z rezervácie ubytovanie v Bookingu.

plná peňaženka skúsenosti
Moja tabuľka odmien.

Moje tri tipy na používane Plnej Peňaženky

  • Percentá z nákupu sa zvyšujú aj podľa toho, ako často nakupujem. Ak spravím 5 alebo viac nákupov za mesiac, odmena sa zvýši o 10% oproti ostatným používateľom. Hovoria tomu vernostný program.
  • Taktiež ti odporúčam inštaláciu lišty do prehliadača (tiež ju mám) a vždy ma upozorní, keď prídem na stránku, z ktorej môžem mať cash back z nákupu cez Plnú Peňaženku na danej stránke. Odkaz na inštaláciu lišty nájdeš vo svojom profile.
  • nevyplácaj si odmeny po každom zarobenom eure. Minimálna suma na výplatu je 0,10 €. Avšak, väčšia sranda je, keď si to tam necháš nakopiť a požiadaš o výplatu napríklad 100 €.

Moje odporúčanie na záver: Ja nikdy nemám „veľké oči“, keď ide o rôzne cash backové portály. V prípade Plnej Peňaženky nakupujem cez Booking a sem-tam pozriem, koľko mám na účte nazbieraných peňazí. Keď sa mi to zdá ako pekná suma, nechám si ju vyplatiť.

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.