Ako požiadať o štipendium na jazykový kurz na Malte s Maltalingua

107,392FansLike
189,956FollowersFollow
108,606FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Chceš požiadať o štipendium na jazykový kurz na Malte? Teraz máš možnosť. Keď som bol v apríli na Malte, lebo tu moja mama absolvovala jazykový kurz v jazykovke Maltalingua, odchádzala odtiaľ plná pozitívnych dojmov. Práve som sa dozvedel, že Maltalingua rozdáva štipendiá na jazykový kurz zadarmo. Prečítaj si, ako o štipendium požiadať.

Štipendium na jazykový kurz na Malte v Maltalingua

Moja mama sa zúčastnila týždňového jazykového kurzu v Maltalingua na Malte. Celú recenziu na Maltalingua si prečítaj tu.

Jazyková škola Maltalingua bude v budúcom akademickom roku rozdávať štipendiá na absolvovanie jazykového kurzu priamo u nich v jazykovke na Malte. Cieľom tejto „lotérie“ je ponúknuť uchádzačom môonosť absolvovať jazykový kurz pre študentov, absolventov, alebo tých, čo si hľadajú robotu a chcú zlepšiť svoju úroveň angličtiny. Ako teda podáš žiadosť o toto štipendium a aká je šanca, že ho získaš?

Ako získať štipendium na jazykový kurz

  • Pre koho je štipendium určené? Štipendium na jazykový kurz na Malte je najmä pre študentov a absolventov škôl, ktorí si chcú zlepšiť úroveň svojej angličtiny, alebo tým, ktorým to pomôže pri hľadaní práce.
  • Do kedy môžem požiadať o štipendium? Čím skôr, tým lepšie. Aktuálne som tam nenašiel žiaden deadline.
  • Ako môžem o štipendium požiadať? Stačí vyplniť tento formulár a napísať, prečo si myslíte, že by ste boli dobrým kandidátom na štúdium na Malte. Práve to, čo tam napíšeš, veľmi zaváži vo vyberaní kandidátov =)
  • Kedy sa dozviem, či mi bolo štipendium udelené? Každých šesť mesiacov ponúkne Maltalingua vybraných uchádzačom štipendium na dva týždne štúdia angličtiny na Malte. Ak máš viac otázok, napíš po slovensky Jesike, ktorá je Češka pracujúca v Maltalingua e-mail na j.stockertova[zavináč]maltalingua.com.

Podobne, ako moja mama, aj ty budeš mať po absolvovaní tohoto kurzu certifikát, ktorý potvrdzuje to, koľko hodín si sa v Maltalingua odučil a aká je tvoja úroveň. Štipendium zahŕňa ubytovanie v školských apartmánoch (ktoré som tiež spomenul a nafotil v recenzii na jazykovú školu) a dvojtýždenný kurz. Čo si budeš musieť platiť je letenka a strava. Pozri si aktuálny zoznam akciových leteniek, či medzi nimi nie je aj Malta.

Jazykové kurzy začínajú každý pondelok zaraďovacím testom. Potom je na tebe, akú si zvolíš intenzitu. Moja mama si zvolila strednú náročnosť, kde každé ráno chodila do školy a poobede sme cestovali po Malte. Prečítaj si môj blog o Malte, kde som zhrnul všetko, čo musíš vedieť pred cestou.

Recenzia jazykovej školy Maltalingua na Malte
Mama s diplomom.

PS: Ak sa ti náhodou vyhrať nepodarí, stále môžeš využiť 10% zľavový kód BEZMAPY na akýkoľvek kurz v Maltalingua. Môžeš komunikovať v slovenčine s Jesikou Stockertovou, čo je Česka pracujúca v Maltalingua, telefónne číslo: +35620161910, em@il: j.stockertova[zavináč]maltalingua.com. Prečítaj si tiež v mojom článku dôvody, prečo skúsiť jazykový kurz na Malte.

Myslím si, že nemáš čo stratiť. Jazykový kurz akéhokoľvek druhu vyzerá v živote dosť dobre a dáva o tebe najavo, že sa rád vzdelávaš a učíš nové veci. Účasť na tomto jazykovom kurze a získaný certifikát si, samozrejme, môžeš pridať do životopisu.

Recenzia jazykovej školy Maltalingua na Malte
S mamou na Malte počas jej kurzu.
jazykový pobyt na malte maltilingua
Odovzdávanie diplomov.

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.