Kde hľadať študentské zľavy na letenky & zľavový kód od Emirates

110,945FansLike
193,649FollowersFollow
109,424FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer podľa Forbes Slovensko.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Študentské zľavy na letenky existujú, no veľmi sa o nich nehovorí. Prečo? Podľa mňa sa neoplatia. Respektíve, majú naozaj veľa rôznych podmienok, ktoré nespĺňa každý študent. V novom dieli Milan búra mýty, kde každú stredu rozoberám cestovateľské mýty, ktorými Slováci veria, som si posvietil na to, či existujú zľavy na letenky pre študentov.

Študentské zľavy na letenky

@milan_bezmapy 🔥 Študenti môžu lietať lacnejšie. Jedna aerolinka má dokonca vlastný zľavový kód na lacné letenky pre študentov. Pozrite si nový diel Milan búra mýty a užite si školu 🤣🤣🤣 #milanbezmapy #dnescestujem #dovolenka #milanburamyty #zlavynaletenky #studentskezlavy #lietanie #aviation ♬ sonido original – Milan Bez Mapy

Kde hľadať zľavy na letenky pre študentov

Každá letecká spoločnosť má svoje vlastné podmienky. Preto ak ako študent plánujete využiť zľavy na letenky pre študentov, odporúčam vám si ich naštudovať u každej jednej leteckej spoločnosti, s ktorou plánujete letieť.

Taký AirFrance, napríklad, ponúka študentské zľavy iba na lety, ktoré trvajú viac ako šesť hodín s tým, že musíte mať medzi 18 až 29 rokov. Naopak, Lufthansa vám dá zľavu len na letenky z Ameriky do Európy.

Zľavy na letenky pre študentov v Ryanair, ESN karta a batožina zadarmo

Najväčšia letecká spoločnosť na svete v počte prepravených pasažierov, Ryanair, má pre študentov vlastný program. Dostanete zľavu 10% v prípade, že ste študent na programe Erasmus+ a máte svoju vlastnú ESN kartu.

Má to ale háčik, nárok máte iba na štyri letenky za semester, no dostanete k ním batožinu zadarmo. Tých desať percent je podľa mňa také nič, no batožina zadarmo v Ryanair sa už oplatí, keďže za ňu účtujú nemalé peniaze.

Zľavový kód pre študentov na letenky od Emirates a Norwegian

Často označovaná ako najlepšia letecká spoločnosť na svete, Emirates, má pre študentov zľavový kód na 10% na všetky svoje lety po celom svete bez ohľadu na to, či cestujete lietadlom do školy alebo na dovolenku.

Stačí, keď pri rezervácii zadáte kód STUDENT a zľava 10% vám bude automaticky odpočítaná. Nezabudnite sa pri nastupovaní do lietadla preukázať aj vašou študentskou kartou, inak budete musieť rozdiel doplatiť.

Ak máte menej ako 26 rokov, nemusíte byť študent, aby ste si mohli uplatniť zľavový kód v Norwegian. Použite UNDER26 a cena za letenku sa automaticky zníži.

Letisko na Korfu
Letisko na Korfu

Cestujte.

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.