BLOG: jún foťákom môjho mobilu (Miami beach + Vysoké Tatry)

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Jún bol mesiac, v ktorom som opäť viac cestoval. Hneď na začiatku mesiaca som navštívil Vysoké Tatry, konkrétne apartmány Wili Tatry v Tatranskej Lomnici a užil si nádhernú, tichú prírodu. Bola to popravde taká predpríprava na Ameriku, nakoľko som vedel, že sa budem musieť opäť psychicky pripraviť na to, vrhnúť sa do konzumu Američanov. Avšak, myslím si, že som dobre zapadol haha. Deň pred odletom do USA som stihol ešte prednášku o Juhoafrickej republike v bratislavskom Freshtaurante, kde veľmi rád prednášam.

Z Ameriky mám neskutočne veľa fotiek a teším sa na to, ako ich všetky premením na články. Zatiaľ výber toho najlepšieho z môjho mobilu za jún 2016! Okrem iného som sa objavil taktiež v časopise PROFIT, kde som spolu s ostatnými cestovateľmi dal rady, ako lacno cestovať po svete.

BLOG: jún foťákom môjho mobilu (Miami beach + Vysoké Tatry kombo)
Apartmánové domy Wili Tatry som vyskúšal prvý krát
jar
Prednáška o Juhoafrickej republike dopadla na výbornú. Už len ísť domov, zbaliť sa a odletieť na Floridu
letenka
Pozdrav z Londýna a New Yorku, kde som prestupoval
jedlo
Ale veď som v Amerike
mango
Vyvážená strava, to je moje, haha.
florida
Miami beach je presne taká, akú som ju očakával.
krokodil-florida
Neviem, čo bolo smiešne pánovi vedľa. Alebo mu len niečo padlo do oka?
jasterica
Na Floride si dávajte pozor pod nohy
rano
Dobré ráno Manhattan!
pohlad zo sochy
Svet očami Sochy Slobody :)
profit
Pár rád v PROFITe aj odomňa
kamzik
A opäť moja terapia po návrate domov – Kamzík :)
Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.