BLOG: Marec foťákom môjho mobilu

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Marec je mesiac, kedy cestujem radšej, než v iné mesiace. Úspešne sa takto vyhýbam Veľkej noci a „vtipným“ oblievačkám a ožieračkám už tretí rok. Radšej vždy niekam vypadnem a počkám, kým celé toto bláznovstvo prejde. Tento rok som sa paradoxne ocitol vo svätej zemi – v Izraeli práve počas Veľkej noci. Vyzdvihujem slovo „ocitol“ nakoľko som si pôvodne myslel, že idem do Ríma no až na letisku mi kamaráti zmenili plány :) Okrem Izraela som nikde inde nebol, tak som mal opäť raz čas a priestor spoznávať Bratislavu a jej okolie.

cunovske jazera
Ja tie Čunovské jazerá proste milujem!
prednasky milan bardun
Začiatkom marca som objavil aj takýto krásny plagát na dverách reštaurácie Freshtaurant, kde som mal jednu z cestovateľských prezentácii.
vystava v bratislave
Aktuálna výstava cestovateľských fotografií a fotiek utečencov ma tiež veľmi zaujala. Nájdete ju v centre Bratislavy.
dobra zmrzlina
A začala sezóna! Čokoládový kornútok bol vynikajúci!
party tel aviv
Nočný život v Tel Avive je jeden z naj, ktoré som zažil.
mur narekov blog
Vždy som bol zvedavý, ako vyzerá Múr nárekov v Jeruzaleme. Takto. Na hlavu som si musel dať jarmulku aj ja.
jedlo v izraeli
Izraelské jedlo je naozaj chutné – no ak nemáte radi papriku, niektoré chody vynechajte. Dávajú ju všade.
mrtve more voda
Ešte že ma tu nikto nepozná. Haha. Mŕtve more bol zážitok!
mrtve more ucinky
Kúpať sa v Mŕtvom mori bol naozaj psycho zážitok. Kto sa chce utopiť, tu sa mu to nepodarí.

Už mi len vŕta v hlave, kam pôjdem budúci rok počas Veľkej noci. Veľmi dlho rozmýšľam nad Istanbulom, no Turecko by som chcel precestovať viac ako len Instanbul. Letenky po Turecku sú naozaj lacné a popravde, myslím si, že tu je aj toho oveľa viac čo vidieť ako len ostať v Istanbule.

Milan Bardún, svet k vám domov už od roku 2013

Vitajte na blogu Milana Bez Mapy, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013. Otázky k článku píšte dole do komentára, sledujte ma na Instagrame, a hlavne, cestujte :)

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.