Slovak Lines spustil Travel Pass na cestovanie do Viedne a Budapešti zadarmo

110,945FansLike
193,649FollowersFollow
109,424FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer podľa Forbes Slovensko.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Keď som sa dočítal, že sa naše hranice otvárajú a vracajú do režimu, aký poznáme z čias pred koronavírusom, odľahlo mi. Koniec výjazdným doložkám a kolónam! Minulý víkend som sa vybral na jahody do Rajky a miestami som mal na čele kropaje potu. Pozrite si moju foto dokumentáciu toho, ako vyzeralo prejdenie hranice do 48 hodín v praxi.

V súvislosti s opätovným otvorením hraníc spustil Slovak Lines špeciálnu akciu, Travel Pass, s ktorým môžeme do Viedne a Budapešti cestovať po zvyšok roka zadarmo. Ako Travel Pass od Slovak Lines funguje, aká je jeho cena a kde sa dá kúpiť? Čítajte ďalej.

Slovak Lines Travel Pass na cestovanie do Viedne a Budapešti zadarmo

Slovak Lines spúšťa Travel Pass na cestovanie do Viedne a Budapešti zadarmo
Slovak Lines spúšťa Travel Pass na cestovanie do Viedne a Budapešti zadarmo.

Lístky na autobus do Viedne a Budapešti zadarmo s Travel Pass od Slovak Lines

Nový Travel Pass stojí presne 39 €. Za túto cenu sa dá kúpiť iba počas júna na tomto odkaze, keďže ide o špeciálnu akciu. Po jeho zakúpení si s ním môžete rezervovať jednosmerné lístky na autobus do Viedne a Budapešti za 0 €, a to až do konca roka 2020.

V praxi to vyzerá tak, že každý, kto tento Travel Pass má, sa s ním môže od júna do konca decembra 2020 voziť hore dole do Viedne a Budapešti autobusom zadarmo a neobmedzene. Hoci aj niekoľkokrát za deň.

Lístky na autobus do Viedne a Budapešti zadarmo s Travel Pass od Slovak Lines
Lístky na autobus do Viedne a Budapešti zadarmo s Travel Pass od Slovak Lines

Autobus na letisko do Viedne a Budapešti zadarmo

Travel Pass je, samozrejme, neprenosný a viazaný na meno toho, kto si ho kúpil. Je jedno, či si zvolíte destináciu Viedeň alebo Budapešť, platí na obe trasy rovnako a bez obmedzení. Navyše, cena 0 € sa vzťahuje aj na dopravu na letisko do Budapešti a Viedne, kam ponúka Slovak Lines priame spojenia z Bratislavy.

Ak plánujete v druhej polovici roka z týchto letísk lietať viac ako trikrát, určite sa vám Travel Pass oplatí. Bežne za spiatočný autobus na letisko do Viedne zaplatíte od 10 € a viac. Ja reálne uvažujem, že túto akciu využijem. Aspoň si tak vynahradím tie tri hrozné mesiace, kedy som musel sedieť doma na zadku počas koronavírusu. Síce mám mestá Viedeň aj Budapešť pochodené, teraz ma to láka úplne všade. Navyše, blížia sa Vianočné trhy, ktoré sú v oboch mestách nádherné. Inšpirujte sa a prečítajte si čo vidieť v Budapešti a tiež, čo robiť vo Viedni v nedeľu, keď je všetko zatvorené. Ja sa teším, že cestovanie už nie je tabu.

S láskou, Milan Bez Mapy

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.