Žiadosť o ruku na dovolenke a ako zobrať snubný prsteň do lietadla

107,392FansLike
190,436FollowersFollow
108,606FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Snubný prsteň do lietadla môžete zobrať. Dajte si však pozor na niekoľko vecí, ktoré by mohli vaše prekvapenie prekaziť. Tento článok je súčasťou série článkov Milan búra mýty, kde búram cestovateľské mýty, ktorým Slováci veria. Prečítajte si všetky články.

Žiadosť o ruku na dovolenke a ako zobrať zásnubný prsteň do lietadla

@milan_bezmapy Snubný prsteň (nie)je nebezpečná zbraň, môžem si ho teda zobrať do lietadla ak chcem niekoho požiadať o ruku na dovolenke v zahraničí? Áno, no dajte si pozor na to kam ho strčíte a čo ďalšie v batožine nesiete. Milujte sa, nemnožte sa (zem je preľudnená), a nezabudnite, Valentín je komerčný sviatok a lúbiť sa treba stále, nie len dnes. Amen #milanbezmapy #milanburamyty #valentin♬ sonido original – Milan Bez Mapy

Na čo si dať pozor pri bezpečnostnej kontrole na letisku ak máte v batožine snubný prsteň

Zásnubný prsteň nepatrí medzi nepovolené predmety, ktoré by ste si so sebou nemohli zobrať na palubu lietadla. Avšak ako všetko ostatné, aj zásnubný prsteň musí prejsť kontrolou. Ako to ale urobiť tak, aby ste ho nemuseli vyťahovať a rozbaľovať pred pracovníkom bezpečnostnej kontroly? Nemajte v batožine nič podozrivé.

  1. Z príručnej batožiny na kontrole vyberte všetky tekutiny, žiadne nesmú mať nad 100ml
  2. Z batožiny vyberte aj elektroniku a laptop
  3. Nechajte v nej len oblečenie a zásnubný prsteň

Kamarátka Eva Cifrová mi do komentára na Instagrame napísala: „Keď sme leteli na Filipíny tak bol s nami v lietadle pár, ktorému na prestupe v Číne vytiahli snubný prsten aj z krabičky. Chúďa dievča zostalo sklamané, že je po romantickom požiadaní o ruku na Filipínach a o tom chalanovi už ani nehovorím. Strašne mi ich bolo ľúto.

BiBa napísala svoju skúsenosť tiež: „Potvrdzujem, ze dat snubny prsten do prirucnej batoziny je v pohode. Moj manzel ho mal dokonca v krabicke vo vrecku mikiny ked sme leteli do Pariza a v pohode nic netusiac som stala vedla neho 😊😍. Vobec ho nemusel vyberat z vrecka. Zistila som, ze ma prsten az v Parizi 😍“

Môžem si dať zásnubný prsteň do príručnej batožiny aleto má cestovať v kufri v podpalubí?

Nikdy nedávajte cennosti do kufra v podpalubí. Či sú to fotoaparáty, laptopy alebo hotovosť. Kufre sa strácajú, prečítajte si čo robiť v prípade, že sa vám stratil kufor a ako to riešiť. Snubný prsteň prepravujte vždy v príručnej batožine, tieto veci sú drahé a nechcete na dovolenku doraziť bez neho, že?

Žiadosť o ruku na dovolenke a ako zobrať snubný prsteň do lietadla
Žiadosť o ruku na dovolenke a ako zobrať snubný prsteň do lietadla

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.