Aké je najlepšie miesto na život? Ja v tom mám jasno. Avšak, toto video sme s Crazy Sexy Fun Traveler točili ešte pred tým, než som odišiel do Austrálie. Stále však môžem trvať na tom, čo som v ňom spomenul. Nie je to Mexiko ani Amerika či Kanada. Môj výber je trochu viac komplexný. Čekni cestovateľský vlog, ktorý som natočil na Filipínach. 

Najlepšie miesto na život

najlepšie miesto na život
Potulky Srbskom.

Najlepšia krajina na život? Rozhodne to je…no a tu nastáva problém. Na samotný život by som určite odporučil Austráliu (alebo Slovensko, hehe). Austrália je mega v tom, že sa v nej majú jej obyvatelia jednoducho dobre. Odhliadnuc od toho, že sa ťa tam snaží všetko zabiť, zarobia fajn a v podstate majú celý rok leto. Austrálska zima je tak na jesennú bundu popri tom, ako sa prechádzaš po pláži.


Najlepšia krajina pre život je Austrália. Prečítaj si, prečo.


Vo videu som spomenul Juhoafrickú republiku. Najlepšie miesto na život to rozhodne je pre tých, čo milujú prírodu. Široké pláne so slonmi a zebrami mi vyrazili dych, no ja vo svojom živote potrebujem niečo dynamickejšie. Nakoľko milujem cestovanie, žiť v Juhoafrickej republike by bolo pre mňa trochu od ruky. Je faking ďaleko. Predsa len, aby sa dostal človek na iný kontinent, musí presedieť hodiny v lietadle. Život v Európe mi preto vyhovuje úplne najviac.

Najlepšie miesto na život

Taktiež milujem New York. Prečítaj si môj článok, čo robia Slováci v New Yorku, keď tam idú po prvýkrát. V tomto meste by som však žiť nemohol, no neskutočne rád sa tam každý rok vraciam. Amerika je krajina, ktorá ma vie nenormálne dobiť energiou, ktorú potrebujem k cestovaniu a blogovaniu a práve tu ju viem nájsť.


Milan „Bez Mapy“ Bardún, cestovateľský blog, ktorý trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek od roku 2013

PS: Páčil sa alebo ti pomohol môj článok? Pozri si nakúp v mojom obchode.

Cestovaniu zdar!

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.