Sú piloti v Ryanair neskúsení a nevedia lietať? Milan búra mýty

107,392FansLike
190,436FollowersFollow
108,606FollowersFollow

Milan Bez Mapy, travel bloger, ktorý od roku 2013 trhá Slovákov z kancelárskych stoličiek. Autor knihy Influencer a blogu Bez Mapy s takmer dvoma miliónmi prečítaniami ročne. Dvojnásobný víťaz Social Awards a v roku 2023 druhý najvplyvnejší influencer na Slovensku podľa Forbes.

Milan Bez Mapy

bloger & spisovateľ

Sú piloti v Ryanair neskúsení? Ľudia tvrdia, že nebudú lietať s Ryanairom, že to je najhoršia letecká spoločnosť v Európe. Toto je nový diel série Milan búra mýty, kde každý týždeň rozoberám nové cestovateľské mýty, ktorým ľudia veria.

Naozaj sú piloti Ryanair neskúsení?

Faktom ale je, že flotila Ryanairu patrí medzi najmladšie v Európe a priemerný vek lietadla Ryanair je iba jedenásť rokov. To sa ani zďaleka nedá povedať o iných leteckých spoločnostiach. Znamená to, že Ryanair má nové, moderné, ekonomické a ekologicky úsporné lietadlá.

@milan_bezmapy

Je Ryanair najhoršia letecká spoločnosť a ich piloti sú neskúsení a nevedia pristávať? Pozrite si koľko mesačne zarobia. #milanbezmapy #ryanair #hardlanding #dnesletim #flyryanair #letiskobratislava #pilotsoftiktok #pilot

♬ original sound – Milan Bez Mapy

TIP: Pozrite si dnešné aktuálne akciové letenky aj s Ryanair a odkaz si uložte. Aktualizuje sa každý deň.

Prečo piloti v Ryanair pristávajú tak tvrdo?

Piloti Ryanair sú známi pre svoje veľmi tvrdé pristátia, no má to však svoj dôvod. Výcvik pilotov podlieha úplne rovnakým požiadavkám ako výcvik pilotov iných leteckých spoločností, a piloti majú úplne rovnaké licencie na lietanie ako napríklad piloti Air France. Čo sa týka tých pristátí, Ryanair má medzi jednotlivými letmi iba 25 minút na zemi, lebo lietadlo, ktoré nelieta, nezarába, logicky.

TIP: Prečítajte si kedy sa stalo populárne tlieskanie v lietadle.

V praxi to znamená, že keď lietadlo príde o desiatej z Londýna, už 10:25 musí letieť naspäť do Londýna. Aby sa zamedzilo meškanie, piloti chcú často pristáť na prvýkrát. Faktom je, že Ryanair nikdy nemal žiadnu haváriu a nikdy im nespadlo lietadlo.

Koľko zarába pilot v Ryanair

Málokto vie, že piloti tejto leteckej spoločnosti sú jedny z najlepšie zarábajúcich pilotov spomedzi nízkonákladových leteckých spoločností v Európe. Mesačne si vedia zarobiť okolo 12 tisíc Eur. Cestujte a lietajte aj s Ryanairom. Ide o jednu z najmodernejších leteckých spoločností v Európe a svoju zlú reputáciu získali neprávom. Viac ako 90% letov pristane bez meškania.

Ako zístkať odškodné a kompenzáciu za meškanie letu Ryanair až do 600 Eur

Mešká vám Ryanair lietadlo? Ak je to viac ako tri hodiny, môžete získaž odškodné až do 600 Eur podľa vzdialenosti. Ide o nariadenie Európskej komisie. V mojom článku ako získať kompenzáciu za meškanie letu si prečítajte ako na to a vyplňte jednoduchý formulár.

Sú piloti v Ryanair neskúsení a nevedia lietať? Milan búra mýty
Sú piloti v Ryanair neskúsení a nevedia lietať? Milan búra mýty

Pridať komentár:

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Najnovšie články

Dnes najčítanejšie

error: Obsah podlieha autorskému zákonu a bez súhlasu autora ho nieje možné kopírovať.